Çözüldü Windows 10 güncelleme sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renster

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
Geforce 930MX
İşlemci
i7-7500U
Merhaba. Windows 10'a güncelleme yaptım Windows Update'den. Sonra yeniden başlata bastım. Sonra BIOS'ta bir şeyler yüklendi. Fakat sonra bu ekran geliyor. Yeniden başlata bassam da sonuç aynı. Gene buraya atıyor. Gelişmiş seçeneklerden Windows 10 ile devam et diyorum yine aynı. Ne yapmam lazım?

images (2).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece windowsu sıfırlayacaksınız. Verileriniz gitmeyecek.
Bu videoyu denedim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güvenli moda girerken mavi ekran verdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deniyorum şimdi, gene olmazsa sıfırlarım.

Gelişmiş seçeneklere tıkla. Sonra ekran olarak güncelleştirmeleri kaldıra tıkla ondan sonra en son kalite güncelleştirmelerini kaldıra tıkla. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Sadece Windows'u sıfırlayacaksınız. Verileriniz gitmeyecek.

Hayır saçmalama onun yerine gelişmiş başlangıçtan guncellemeleri geri alsan daha mantıklı değil mi?

Gelişmiş seçeneklere tıkla. Sonra ekran olarak güncelleştirmeleri kaldıra tıkla ondan sonra en son kalite güncelleştirmelerini kaldıra tıkla. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Bu arkadaşı dikkate al benim dediğimin aynısını diyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı