Windows 10 güncelleme ve sıfırlama sorunu

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Lenovo Ideapad 700 kullanıcısıyım. Windows 10 1709 lisanslı versiyonu kullanmaktayım. Bir süre önce C diskimin kendi kendine dolmaya başladığını fark ettim. C diskini sıfırlamaya karar verdim. "ayarlar", "kurtarma" bölümünden C diskini tamamen sıfırla seçeneğini seçtim fakat ilerleme %26'ya geldiğinde "Bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu. Hiçbir değişiklik yapılmadı" şeklinde hata verdi. Update bölümünden sürüm 1803'e geçmeye çalıştım fakat güncelleme nedense gözükmüyor. CMD'den "SFC /SCANNOW" komutunu çalıştırdım fakat oda tamamlanmadan hata verdi, ne yapmalıyım?
NOT: Kaspersky'ile tarattım, bir şey bulamadı.
Adsız.png

Son düzenleme:
C diskinizin kendi kendine dolması genellikle normaldir. Boşaltmak istiyorsanız disk cleanup yapabilir veya disk cleanup ekranının diğer sekmesinden windows geri yükleme kopyalarını silebilirsiniz. (Dikkat: Geri yükleme kopyalarını silmek geri yüklemedeki son alınan yedeğe kadar tüm yedekleri silmek demektir.) İnternet ayarlarında tarifeli bağlantının açık olmadığından emin olun daha sonra güncellemeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı