Windows 10 hoş geldiniz ekranında kalıyor

castiglione

Kilopat
Yer
İzmir
Fotoğrafta olduğu gibi yaklaşık 10 dakikadır hoş geldiniz ekranında kaldı. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• hoş geldiniz ekrani.jpeg
    hoş geldiniz ekrani.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 192
Hayır ama 20 GB’lık bir dosya aktarması yaparken windows gezgini yanıt vermiyor hatası almıştım sonra bilgisayarı kapattım. Bu işlemin üzerinden 2 saat geçti ve şimdi bilgisayarı açmaya çalışıyorum, durum bu
Güvenli modda başlatıp dener misin?
Nasıl başlatıcam?
Hoş geldiniz ekranında güç düğmesine basılı tutuyorum bu sefer kapatılıyor yazısında takılıyor 2 dakikadır.

Hayır ama 20 GB’lık bir dosya aktarması yaparken windows gezgini yanıt vermiyor hatası almıştım sonra bilgisayarı kapattım. Bu işlemin üzerinden 2 saat geçti ve şimdi bilgisayarı açmaya çalışıyorum, durum bu

Nasıl başlatıcam?
Hoş geldiniz ekranında güç düğmesine basılı tutuyorum bu sefer kapatılıyor yazısında takılıyor 2 dakikadır.

Kusura bakmayın hocam. İşim çıkmıştı. Bilgisayarı açarken Shift tuşuna basılı tutun.

Hocam elinizde format USB'si var mı?

Maalesef ki yok ama ordan güvenli modla başlatmak için diğer bilgisayarımdan oluşturacağım.
@baranegun Hiçbir şekilde bilgisayar açılmıyor, masaüstüne gelemiyorum, kafayı yiyeceğim. Format USB’si hazırlama işi yarına kaldı, başka bir çözümü yok mudur?
Güvenli modda başlatıp dener misin?
Hocam sonunda sorun gider ekranına ulaştım sonra ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı