Windows 10 ınetpub klasörü silinmiyor

Melih320d

Femtopat
Bilgisayarima dun format atilmisti bugun ise programlari kurarken C klasorunun icinde inetpub adlı dosyayi gordum. Denetim masasi uzerinden ISS ozelliklerini kapattim ancak hala apppools klasoru ve icindeki. TMP uzantili dosya silinmedi. Nasil silebilirim?

1-CMD'yi yönetici olarak açın.
2-Yıldızlar olmadan şunu yazın: CD *dosya konumu*
3-Del *dosya adı*

Hocam ben komutları karıştırmışım kusura bakmayın. Bu dosya silmek için. Klasör silmek için şunu deneyebilirsiniz:
1-CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
2-Şunu yazın: RD /S /Q C:\Users\*kullanıcı adınız*\Desktop\a
Örneğin bu şekilde masaüstündeki "a" klasörünü silebilirsiniz. Dosya konumunu silmek istediğiniz klasöre ayarlayın.
Eğer bu kadar uğraşmak istemezseniz bu siteden indirdiğiniz Unlocker yazılımı çok işinize yarar.

Son düzenleme:
1-CMD'yi yönetici olarak açın.
2-Yıldızlar olmadan şunu yazın: CD *dosya konumu*
3-Del *dosya adı*

Hocam ben komutları karıştırmışım kusura bakmayın. Bu dosya silmek için. Klasör silmek için şunu deneyebilirsiniz:
1-CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
2-şunu yazın: RD /s /Q C:\Users\*kullanıcı adınız*\Desktop\a.
Örneğin bu şekilde masaüstündeki "a" klasörünü silebilirsiniz. Dosya konumunu silmek istediğiniz klasöre ayarlayın.
Eğer bu kadar uğraşmak istemezseniz bu siteden indirdiğiniz unlocker yazılımı çok işinize yarar.

CMD'de yapmayi denedim ancak "dosya adi, dizin adi veya birim etiketi hatali" hatasi aldim.
Unlocker'i kurdum ancak dosyayi silemedi.

Dosya Ekleri

• P_20200721_134826_vHDR_Auto-min.jpg
    P_20200721_134826_vHDR_Auto-min.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 73
Hocam sizin silmeye çalıştığınız bir klasör değil ki. Eğer dosya silmek istiyorsanız üstünü çizdiğim komutu kullanın. Başlıkta klasör silmek istediğiniz için klasör silme komutunu vermiştim.

Geri
Yukarı