Windows 10 ISO hatası nasıl giderilir?

Gratos

Decapat
Daha fazla  
Merhaba işletim sistemim Windows 7 Windows 10'a geçmek için Windows 10 ISO dosyasını indirdim fakat açtığımda böyle bir sorunla karşılaştım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba işletim sistemim Windows 7 Windows 10'a geçmek için Windows 10 ISO dosyasını indirdim fakat açtığımda böyle bir sorunla karşılaştım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Hocam tam anlamadım ama siz direk ISO. Dosyasını açıp mı kurmaya çalışıyorsunuz?

Yanlış anladıysam düzelt lütfen. Windows 10.iso dosyasını girip setup 'ı mı çalıştırmaya çalışıyorsun ?

En az 16gb bir usb belleği bilgisayara tak ve Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu buradan indireceğin program ile usb belleğe yazabilirsin. Detaylı anlatımı technopat 'ta konularda bulabilirsin.

Media creator tool ile direkt yazmayı denemiş ama hata vermiş.

Media creator tool ile direkt Windows 10'a geçince bazen hata veriyor. Arkadaş yanlış yazmış başlığı.

Uzakta olan bir arkadaşıma format attırmaya çalışırken ona indirtmiştim. O zamanlar da hata veriyordu, en sağlıklısı rüfus ile usb belleğe yazıp atmak sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı