Windows 10 ISO nasıl hazırlanır?

BiBakBi

Picopat
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarıma Windows 10 kuracaktım. İndirdim ISO dosyasını USB belleğim var ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Windows 11 yazıyor ama Windows 10 içinde adımlar aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternete Windows 10 ISO yazın. İlk sayfaya tıklayın. Herhangi bir yere sağ tık, incele. Sonra sağ üstteki üç noktaya tıklayın. More Tools, ardından network condition veya sizde ağ koşulları olarak gözükebilir. Ve altta bir yer açılacaktır. Resim olarak koyarım hocam. Orada tarayıcı varsayılanı tikini kaldıralım. Blackbery BB10'u seçin ve incele açık iken F5 atın. İnceleden çıkın ve ISO seçme yerinden multi Edition gibi bir şey yazar. Onu seçin. Türkçeyi seçin. Ve ISO'yu indirin. Sonra Rufus yükleyin. Rufus'tan flash belleğinize ISO'yu yazdırmak için YouTube videolarına bakabilirsiniz. İyi günler dilerim hocam.

1678975540073.png

Buna bakabilirsiniz.
Rufus u indirdim ve yaparken ''HATA: AYGITA ERİŞİM ENGELLENDİ'' diye yazı çıkıyor hocam

İnternete Windows 10 ISO yazın. İlk sayfaya tıklayın. Herhangi bir yere sağ tık, incele. Sonra sağ üstteki üç noktaya tıklayın. More Tools, ardından network condition veya sizde ağ koşulları olarak gözükebilir. Ve altta bir yer açılacaktır. Resim olarak koyarım hocam. Orada tarayıcı varsayılanı tikini kaldıralım. Blackbery BB10'u seçin ve incele açık iken F5 atın. İnceleden çıkın ve ISO seçme yerinden multi Edition gibi bir şey yazar. Onu seçin. Türkçeyi seçin. Ve ISO'yu indirin. Sonra Rufus yükleyin. Rufus'tan flash belleğinize ISO'yu yazdırmak için YouTube videolarına bakabilirsiniz. İyi günler dilerim hocam.

Eki Görüntüle 1703611

Dostum bende ISO'yu öyle yükledim ama devamında Rufus'ta hata alıyorum.

Geri
Yukarı