Windows 10 KEY alırken dikkat!

Kesinlikle kutulu sürüm alsın.
Kutulu almayı tavsiye edecek kadar araştırma yapmamış olmayın lütfen. DurmaPlay gibi güvenilir bir sitede aynı şey 35₺. Neden o kadar parayı veresiniz ki? 35₺ dedim diye korkmayın çakma vs. değil orijinal bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her lisans konusunda Durmaplay üzerinden önerdikten sonra 2-3 kişi atlayıp 10 ₺ alabilirsin diyor.
Toplu lisans ucuza gelir. Ama kazanç sağlayamayacak kadar ucuz satıyorlarsa o işte bir bit yeniği vardır.
windows 10 Satın Al - Durmaplay
Evet aynı konuyu ben de dün açmıştım Durmaplay'den alıcam diye 3 kişi bana N11'i önermişti hatırlarsın belki. Bende N11'e bakamya başladım. Ordan alıcaktım açıkcası şuan vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlı desteğe bildirdim. Son durum bu;
88267EA6-D9C9-401B-A63D-5B2D560761FF.png
88267EA6-D9C9-401B-A63D-5B2D560761FF.png
A9B8764B-45D8-4D66-ADC5-E606B6DC60F7.png

N11 Çin pazarı gibidir, şanslıysan umduğun şey gelir, değilsen derdini anlatacaksın diye günlerce uğraşırsın. Ben de kaç kere ürün sipariş verdim de göndermediler, harcadığım enerjiyle kaldım. Zorunda olmadığınız sürece kullanmayın arkadaşlar şu siteyi. Aradığınızın muadili illa ki vardır farklı bir sitede.

DurmaPlay gibi güvenilir bir sitede
Söz konusu siteden Windows 10 alıp mağdur alan birini tanıyorum. Ticari hiçbir kuruma kefil olmamak lazım. Benim kanaatimdir, ekonomik olarak sıkıntılı değilseniz kesinlikle bunlara tenezzül etmemeniz gerektiğidir. Resmi sitesinde 1000 liraya satılan bir ürünü 10-20-35 liraya alıyorsanız ve ürünün Windows'un sitesinden alınan ürün ile eşdeğer olduğuna inanıyorsanız diyecek bir şey yok.

Son olarak sözünü ettiğiniz siteyi kullanarak Windows alan arkadaşlar Windows'a ulaşarak lisanslarını sorgulayabilir ve sonuçlarını buraya yazarsa hepimiz için daha aydınlatıcı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı