Windows 10 kişiselleştirme açılmıyor

Chekolita

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda masaüstünde sağ tık kişiselleştirmeye bastığımda "uygulama bulunamadı" hatası alıyorum ama normal ayarlardan girebiliyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda masaüstünde sağ tık kişiselleştirmeye bastığımda "uygulama bulunamadı" hatası alıyorum ama normal ayarlardan girebiliyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatınız. Sonra tekrar deneyiniz.

Ayarlar uygulamasını açabiliyor musun? Yakın zamanda disk harfini yada adını değiştirdin mi?
ayarları açabiliyorum sadece masaüstünde sağ tık kişiselleştime açılıyor ayarlardan girebiliyorumda
tam olarak böyle

Dosya Ekleri

• ssss.png
    ssss.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 48
Ürün anahtarını etkinleştirmediysen süresi dolmuş olabilir.
Süre dolması gibi bir şey yok tamamen bedava kişiselleştirme yok ama bu uygulama bulunamadı hatası ile değil, kişiselleştirme ayarları içinde engellenir.
ayarları açabiliyorum sadece masaüstünde sağ tık kişiselleştime açılıyor ayarlardan girebiliyorumda
tam olarak böyle
Disk harfini değiştirdiniz mi?

Süre dolması gibi bir şey yok tamamen bedava kişiselleştirme yok ama bu uygulama bulunamadı hatası ile değil, kişiselleştirme ayarları içinde engellenir.

Disk harfini değiştirdiniz mi?
disk harfini değiştirmedim
dün bilgisayarımda windows 7 teması kurmuştum ondan sonra olmuş olabilirmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı