Windows 10 korsan etkinleştirme nasıl kaldırılır?

Yazım kurallarına uymanız gerekiyor. Mesaj yazdıktan sonra şu 2 tuşa basıp yazım kurallarına uyarsanız ceza almazsınız.

Adsız.png

İsterseniz kurallar: Technopat Sosyal Kuralları

Etkinleştirme kısmında "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" yazıyorsa anakartınızı değiştirmeden bundan kurtulamazsınız. Ne var ki ahlâki ve hukûki sakıncaları hâriç bu etkinleştirmenin size bir zararı olmaz. Uykunuzu kaçıracak düzeyde endişelenmenize gerek yok. Piyasadan ucuza sağlanan keyler de aynı işi yapıyor.

NOT: Bu mesajı KMS Pico ile etkinleştirmediğinizi varsayarak yazdım.

Etkinleştirme kısmında "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" yazıyorsa anakartınızı değiştirmeden bundan kurtulamazsınız. Ne var ki ahlâki ve hukûki sakıncaları hâriç bu etkinleştirmenin size bir zararı olmaz. Uykunuzu kaçıracak düzeyde endişelenmenize gerek yok. Piyasadan ucuza sağlanan Key'ler de aynı işi yapıyor.

Not: Bu mesajı KMS pico ile etkinleştirmediğinizi varsayarak yazdım.

KMS seyle yaptip herhalde suanda Pro da ben bunu yarin formatliyip Home yukleyecegim duzelir mi anakart degistiremem laptop oldugu için bu kodlari girerek yaptim cscript slmgr. Vbs / skms. KMS lotro. Cc cscript slmgr. Vbs l / ato.

KMS seyle yaptip herhalde suanda Pro da ben bunu yarin formatliyip Home yukleyecegim duzelir mi anakart degistiremem laptop oldugu için bu kodlari girerek yaptim cscript slmgr. Vbs / skms. KMS lotro. Cc cscript slmgr. Vbs l / ato.
KMS Pico adlı bir program var. Bu programı kullanarak yapılan etkinleştirme, format atılınca silinir. CMD üzerinden Microsoft Office etkinleştirmesi yapılıyor. Ancak; bu etkinleştirme format sonrası siliniyor. Siz, format attıktan sonra hiçbir işlem yapmadığınız halde internete bağlanınca Windows kendiliğinden etkinleşiyorsa yâni etkinleştirme kısmında "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" yazıyorsa endişelenmeyin. Windoews'u rahatça kullanabilirsiniz. Dediğim gibi yapılan iş etik değil ve hukûken yasak. Tesbit edileceğine de ihtimâl vermiyorum. Dünya'da ve Türkiye'de belki de milyonlarca kişi aynı "etkinleştirme" ile kullanıyor Windows'u

Bilgisayar üzerinden bankacılık işlemleri gerçekleştiriyorsanız, lisanslı bir güvenlik yazılımı kurmayı ihmâl etmeyin !..

Geri
Yukarı