Windows 10 korsan oyunlardan virüs girdi

:D Emin misin? Her Crack'in içinde en az 1 tane tehdit vardır, ki bunun işlevselliği zamana göre değişir.
Kendisi virüs olmasa bile bulaştırabilir. O Crack'e yönetici izni verdiğin zaman istediği her şeyi yapabilir :)
İnanmıyorsan HitmanPro indirip sonuçlarını gönderebilirsin.
Bilgisayarımda 4 tane Crack oyun var ve virüs yok. Boşta kullanımlar olsun, performans olsun.

Malwarebytes hiç bir oyunuma uyarı vermiyor. Zaten indirdikten sonra tarıyorum virüs var mı diye.
Tamam bi tarama yapıp logları paylaşsan bu kadar yazacağına? Zor bir şey değil, log istiyorum sadece. Oyunlar enfekte kapmamışsa virüs olarak görünmez zaten, crackler görünür. Bir logları paylaşsan tarama yapıp, paylaşmayacaksan paylaşmayacağım yaz.

Hocam Tamindir'deki Papers Please Türkçe Yama dosyasında AdWare buldum, 4 yıldır orada o dosya herhalde. İndirenlerin bilgisayarlarında AdWare var, onun hakkında konu açtım. Bir de Türkçe yama yazınca direkt Tamindir çıkıyor, bu da binlerce kişinin bilgisayarına AdWare bulaşmasına yol açıyor.
Olabilir. Veritabanına yeni eklenmiş, tespit edilmiş olur, yanlış alarm olur verir yani uyarı vs.

Tamam bi tarama yapıp logları paylaşsan bu kadar yazacağına? Zor bir şey değil, log istiyorum sadece. Oyunlar enfekte kapmamışsa virüs olarak görünmez zaten, crackler görünür. Bir logları paylaşsan tarama yapıp, paylaşmayacaksan paylaşmayacağım yaz.
Bekle, sen istedin diye yeniden yükleyeceğim ve Log paylaşacağım.
mwbytes.txt
Log bu oluyordu, değil mi?
Cheat Engine ve ASC'yi zararlı olarak buluyor ama değil.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı