Windows 10 kurarken ekran karıncalanması

prcprcprc

Centipat
Halihazırda Windows 10 yüklü olan Laptop'a denemek için Windows 10 kurulumu yapmaya çalıştım. Denildiği gibi Rufus ile USB bellek hazırladım. Bilgisayarı açıp Boot için USB belleği seçtiğimde ekrana tamamen karıncalanmış bir görüntü geliyor.

Halihazırda Windows 10 yüklü olan Laptop'a denemek için Windows 10 kurulumu yapmaya çalıştım. Denildiği gibi Rufus ile USB bellek hazırladım. Bilgisayarı açıp Boot için USB belleği seçtiğimde ekrana tamamen karıncalanmış bir görüntü geliyor.
Rufus ile yazdırırken bir problem meydana gelmiş olabilir. Zaten hali hazırda microsoft'un sitesinde iso dosyasını indirdiğiniz zaman USB belleğe yazma seçeneği geliyor. Bir de öyle deneyin.

Yanlış ISO kullanmış olabilirsin, veya anakart UEFI moddadır sen leagcy yazmışsındır flasha veya tam tersi bu 3 sorunu gözden geçir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı