Çözüldü Windows 10 kurulu bilgisayara 8.1 kurulumu nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnlyGroovy

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Technopat Forum'da.
İlk önce herkese selamlar hayırlı günler. Dün bir konu açtım ve açtığım konulara 8.1'e geçmemi önerdiler. Ben de şu anda Windows 8.1 SL sürümünü indiriyorum. Harddiskimi 2'ye parçaladım. Fakat eski bir HDD'ye sahip olduğum için böldüğüm parça 10 GB oldu. Bu diske Windows kurarsam USB olmasına gerek yokmuş. Üstelik kullandığım cihazdaki dosyalar silinmeyecekmiş. Fakat nasıl kurulacağı veya BIOS menude ne yapılacağı hakkında bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, iki işletim sistemi birden mi kurmak istiyorsunuz? USB ile kurmak en iyisidir. Windows 10 kurar gibi kurulur. Mantık tamamen aynı. O kadar yere Dual Boot tavsiye etmem.

Hocam, iki işletim sistemi birden mi kurmak istiyorsunuz? USB ile kurmak en iyisidir. Windows 10 kurar gibi kurulur. Mantık tamamen aynı. O kadar yere Dual Boot tavsiye etmem.
Hayır ilk önce 8.1 kurup bilgisayara girdiğimn zaman 10'u (C) dosyasında silmek istiyorum. Mümkün mü bu?

Hocam, direkt olarak temiz kurulum yapın. Zaten Windows 10 kalmaz. Boşuna uğraşmayın.

Var hocam. Fakat yer lazım. Ne kadar yer gerekli? Ne kadar ayırabilirsiniz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı