Windows 10 kurulu bir sisteme Windows 10 kurulu HDD takılırsa ne olur?

altares

Femtopat
Daha fazla  
2 sorum var:
1) Yeni aldığım bilgisayarda Windows 10 SSD'ye kurulu, eski bilgisayardaki HDD'yi alıp yeni bilgisayarımda kullanmak istiyorum ancak o HDD'nin içinde de Windows kurulu bu bir sorun yaratır mı?
2) O HDD'de virüs olabilir. HDD'yi sıfırlayacağım, sıfırlamadan önce diğer disklere virüs bulaşma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 sorum var:
1) yeni aldığım bilgisayarda Windows 10 SSD'ye kurulu, eski bilgisayardaki HDD'yi alıp yeni bilgisayarımda kullanmak istiyorum ancak o HDD'nin içinde de Windows kurulu bu bir sorun yaratır mı?

Hayir, bilgisayar acilisinda 2 tane isletim sisteminden 1 tanesini sec diye bir secenek sunabilir sen de boot menusune girip main Windows'un oldugu diski One cikar ve tekrar dene yine sorarsa main Windows'u secip diger Windows'u MSConfig uzerinden silebilirsin.

2) o HDD'de virüs olabilir. HDD'yi sıfırlayacağım, sıfırlamadan önce diğer disklere virüs bulaşma ihtimali var mı?

O zaman USB bellekte Windows 10 yazilmissa onunla baslat ve Windows 10 kurarken disk silme bolumunden o HDD'yi bicimlendir ve geri don.

Geri
Yukarı