Ghost Spectre super Lite nasıl kurulur?

mertckr

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam.
Bilgisayarım eski ve yavaşladığından dolayı Windows 10 Pro sürümünden >> Ghost Spectre super Lite geçmek istiyorum.
Genelde bilgisayar formatlarken ISO halinde dosya kullanırım ve normal olarak diskten dosyaların tamamını silme kısmında.

sshot-16.png

Yani bu kısımda biçimlendir kullanıp tüm her şeyi siliyorum.
Bunu yapmamla beraber diskdeki tüm her şey gidiyor.
Ama ben biçimlendir yapmadan yani diskteki hiçbir şey gitmeden bir kurulum yapmak istiyorum.
Böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde dosyaları koru seçeneği çıkıyor diye biliyorum, öyle bir seçenek var mı?

Evet, mümkün. Diskleri biçimlendirmeden ileri dersen hiçbir şey silinmez.

Evet, mümkün. Diskleri biçimlendirmeden ileri dersen hiçbir şey silinmez.

Bunu yapma sebebim yaşadığım yerde internet hızları 5 kat düştü ve 2023'e kadar düzelmeyecek gibi.
O yüzden oyunları yükleyemeceğim bildiğim kadarıyla öyle yaparsam windows.old diye bir klasör açılıyor ve bu klasöre gidiyor her şey oradaki oyunları falan oynayabiliyor muyum?

Siliniyor kanka ben yaptım.

Silinmesi mümkün değil. Diski biçimlendirmediğiniz sürece içerisinde olan dosyalar silinmez.

Bunu yapma sebebim yaşadığım yerde internet hızları 5 kat düştü ve 2023'e kadar düzelmeyecek gibi.
O yüzden oyunları yükleyemeceğim bildiğim kadarıyla öyle yaparsam Windows.old diye bir klasör açılıyor ve bu klasöre gidiyor her şey oradaki oyunları falan oynayabiliyor muyum?

Olduğu gibi kalır, oynayabilirsin.

Windows'a geri dönüp saklamak istediklerinizi yeni bir disk açıp oraya atın. Kurulumda açtığınız yeni diski silmeden sadece Windows'u biçimlendirip oraya kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı