Windows 10 Lite kurulur mu?

Gördüm sağolun ama orada farkettiyseniz "Ubuntu x86 64-Bit" ve "RHEL x86 64-Bit" yazıyor, yani Linux bile(!) destekliyor. Konunun buraya evrilmesi ayrı bir gariplik ya neyse. Bakın eğer çok ama çok ender bir durum yoksa hemen hemen tüm AMD ve INTEL işlemciler ve işletim sistemleri birbirlerini destekler. Ryzen, Windows 8.1 tanıtıldıktan yaklaşık 3 yıl sonra piyasaya çıktı. Windows 10'un içine bakarsanız 25 yıl önceki modemlere bile bağlanmayı sağlayan yazılımlar, driverlar(-ler?) vardır.

Kısaca destekler, desteklemeli.

Fabrikalar/Firmalarda kullanılan bilgisayarlar için gereksizlikleri Microsoft tarafından ayıklanmış Windows 8:

Driver linkini atar mısınız peki Windows 8 için olan.
Windows zaten otomatik olarak kurar, eğer olmazsa siz Windows 10 olanını indirin ve kurun. (Meraktan soruyorum tüm yazdıklarımı okudun mu?) Zaten format atmıyacak mısınız? 2 tane USB bellekten birisine Windows 10 diğerine Windows 8.1 kurun. Eğer isterseniz şimdi bilgisayarınıza bir performans testi uygulayın, sonra yeni kuracağınız Windows 8.1 yada 10'a performans testi uygulayıp 3-4 gün kullanıp kendi fikirlerinizi oluşturursunuz. Eğer beğenmezseniz diğer Windows'u kurarsınız.

@342524

Arka planda sadece Kaspersky çalışıyor. Kaspersky olmayınca CPU kullanımı bazen 0'ı görüyor.

1653147934075.png

Geri
Yukarı