Windows 10 mavi ekran hatası (DRIVER_İRQL_NOT_OR_EQUAL (rtwlane))

HP Mobile Data Protection System Disk Filter kaldırın. Touchpad ve hotkey sürücülerini güncelle. Realtek sürücünü güncelle, Bluetooth sürücünü güncelle, İntel gpu sürücünü güncelle, MCafee kaldır, Realtek Wireless sürücünü güncelle.
http://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp71001-71500/sp71055.exe
Bios'u güncelle.
Aygıt yöneticisinden güncelliyoruz değil mi? Çünkü zaten güncel diyor. Ve bu arada denetim masasından, program kaldır a girince MCafee gözükmüyor.

Dediğimi yaptıktan sonra o sorun devam etti mi?
Evet.

Hayır kendi sitelerinden. Aygıt yöneticine güvenirseniz ohoo.
Realtek wireless driver indirdim. 7-Zip olarak indi. Kuramadım. Setup açıyorum hata veriyor.

Aslında Realtek web sayfası çok karışık ve ingilizce olduğu için tam emin olamıyorum. İndirdiğim dosyalar genellikle zip oluyor ve içindeki setup açılmıyor. Bunun başka yolu yok mu? Bilgisayar Windows 8.1 ken de aynı mavi ekran hatası alıyordum. Çok uğraştım ama olmadı. Bende Windows 10 yaptım. Ama yine başladı. BIOS'u güncelledim. Bir iki sürücü güncelleyebildim. Sizin söylediklerinizi yapamıyorum ki. Bulabilirseniz link filan verir misiniz?

İmzamdan Aida64 raporunu paylaşın.
Çok sağol. Senin sayende artık bu sorunu çözmeye çok yaklaştım. Daha fazla sizi yormak istemiyorum.Bu rapor işinden sonra.

Bu arada 7-Zip olarak indirenler dosyaya sağ tık yapın. Orada 7-Zip işaretinden "burada çıkart" a tıklayın o zaman açılıyor.

Report.htm

İşte burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı