Windows 10 mavi ekran hatası

Leion

Centipat
Arkadaşlar öncelikle mavi ekranları 6 gün arayla alıyorum ve her seferinde değişik kodlarla karşıma çıkmakta. RAM'lerime test yaptım ve hiçbir problem yok. Ekran kartı Driver'ını değiştirdim. Yine devam etti. Ayrıca bilgisayarı alalı 1 ay oldu. Minidump'larım:

Son düzenleme:
1) ESET güncelleyin. Güncelse ya da crackli ise kaldırın.

2) BlueStacks kaldırın.

3) MSI Afterburner kaldırın.

4) Vanguard kaldırın.

5) Memtest86 testi uygulayın. Rehber anlatım videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bunlar bana daha önce de söylendi yaptım ancak değişim olmadı.

Bunları sallamadım ki. Sallasam tabii ki bunları söyleyebilirsiniz fakat minidump dosyalarınız bunları söylüyor. Siz ilk iş Memtest86 testi uygulayın ve sonuçları paylaşın.

Attığınız minidump dosyalarında söylenilenlerin yapılmadığı görülüyor.
Başkaları da kullanmasına rağmen benim bilgisayarım da neden versin anlamıyorum.
Bunları sallamadım ki. Sallasam tabii ki bunları söyleyebilirsiniz fakat minidump dosyalarınız bunları söylüyor. Siz ilk iş Memtest86 testi uygulayın ve sonuçları paylaşın.
Memtest yaptım sorun yok.

Başkaları da kullanmasına rağmen benim bilgisayarım da neden versin anlamıyorum.

Memtest yaptım sorun yok.
Windows sürümü, versiyonu. Kullanılan donanımların uyumları, donanım adres çakışmaları, vs. Bu liste uzar gider. Sende sorun veriyor diye bende verecek diye bir durum veya tam tersi olacak diye bir durum yok. Analizi yapılan dosyada sorunlu görünenleri söylüyoruz. Denilenleri yapın, yine devam ederse yeni dosyalarınızı paylaşın bizimle lütfen.

Geri
Yukarı