Windows 10 mavi ekran hatası

Leion

Centipat
Arkadaşlar öncelikle mavi ekranları 6 gün arayla alıyorum ve her seferinde değişik kodlarla karşıma çıkmakta. RAM'lerime test yaptım ve hiçbir problem yok. Ekran kartı Driver'ını değiştirdim. Yine devam etti. Ayrıca bilgisayarı alalı 1 ay oldu. Minidump'larım:

Son düzenleme:
Bu bir sebep olabilir mi ve nasıl kurtulurum bundan ben kullanmadım kmspico
Temiz kurulum yaparak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KMSPico'dan dolayı karantinaya almış defender. Windows'unuzu yazılımla etkinleştirdiğiniz için.

Antivirüs önerebilir misiniz ayrıca?
Dediklerinizi bu sefer yaptım. Umarım bir daha olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia DDU ile kaldırıp güncel sürücüye geçin. Ağ kartı sürücünü güncelle. Windows update güncellemeleri kontrol et ayrıca sistemde zararlı var gibi, sağlam bir IS ile taratsan iyi olur.
Benim sürücüm 442.5'ti 456.8'e aldım. Ve mavi ekranlara devam etti. Ağ kartı sürücümü nasıl güncelleyeceğim. Güncellemeleri yapmam ne gibi katkı sağlar mavi ekranın gitmesi konusunda.

Benim sürücüm 442.5'ti 456.8'e aldım. Ve mavi ekranlara devam etti. Ağ kartı sürücümü nasıl güncelleyeceğim. Güncellemeleri yapmam ne gibi katkı sağlar mavi ekranın gitmesi konusunda.
Dün söynelilenleri yaptıktan sonra yine hata aldınız mı? Yeni oluşan minidump dosyanızı paylaşın bir bakalım.

Geri
Yukarı