Çözüldü Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ursusasin

Hectopat
Merhabalar,
Kingston A2000 M.2 SSD aldım. Sisteme takıp HDD'deki işletim sistemini SSD'ye aktardım. Aktardığım günden beri ya mavi ekran hatası alıyorum. Ya da dııııt diye ses geliyor PC reset atıyor. İşlemci, RAM, PSU ve SSD yeni alınıp takıldı. Sadece SSD'den önce sistem hiç mavi ekran vermiyordu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Minidump dosyaları;

Sistemim,
Ryzen 5 3600
GTX 1060 6 GB
16 GB RAM
500GB SS
1TB HDD
650W PSU

Çözüm

Not: Anakartın AB350M ise ve sen 5.60 sürümndeysen BIOS güncelle.

@RPM
Yanlışlıkla etiketledim. :D

@Ursusasin son durumu bildir. Sorun çözülse de çözülmese de mesajını bekliyorum.

Not: Anakartın AB350M ise ve sen 5.60 sürümndeysen BIOS güncelle.

@RPM
Yanlışlıkla etiketledim. :D

@Ursusasin son durumu bildir. Sorun çözülse de çözülmese de mesajını bekliyorum.

Çözüm
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Ağ adaptörünü güncelledim. Güncelledikten sonra ağ sürücülerini güncelle dediğimde otomatik bir şey buldu ve güncelledi. Ekran kartını kaldırdım yeniden kurdum. Rehberi olduğu gibi uyguladım. Sadece bellek testi kaldı. Onu da gece yatarken başlatacağım. Herhangi bir sorun olursa buraya yazarım.

Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Ağ adaptörünü güncelledim. Güncelledikten sonra ağ sürücülerini güncelle dediğimde otomatik bir şey buldu ve güncelledi. Ekran kartını kaldırdım yeniden kurdum. Rehberi olduğu gibi uyguladım. Sadece bellek testi kaldı. Onu da gece yatarken başlatacağım. Herhangi bir sorun olursa buraya yazarım.
Yarın akşam bana mavi ekran alıp almadığınızı bildirin (aldıysanız) daha sonra dump paylaşın. İyi günler.

Sorununuz çözüldüğünde, sorununuzu çözen mesajı "En İyi Cevap" olarak işaretlemeyi unutmayınız :)

Sorununuz çözüldüğü için konunuzu kilitliyorum. Yeni sorunlarınız için konu açabilirsiniz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı