Windows 10 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

enescan920

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
GeIL 8GB Evo Spear AMD Edition 3000mhz CL16 DDR4 Ram 8x2
Ekran kartı
Evga GeForce Rtx 2060 Ko Ultra Gaming 6gb GDDR6
Anakart
gıgabyte h510m h
İşlemci
işlemci Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz
Hocam donanımsal bir hata sanırsam bir tanesinde Ramlerde sorun çıkmış bir tanesinde donanımınızdan bir parça hata vermiş benim mavi ekran hakkında çok bir bilgim yok daha bilgili birine danışın bence.

Hocam donanımsal bir hata sanırsam bir tanesinde RAM'lerde sorun çıkmış bir tanesinde donanımınızdan bir parça hata vermiş benim mavi ekran hakkında çok bir bilgim yok daha bilgili birine danışın bence.

Bilgisiyarı 2 hafta önce Sinerji'den aldım Windows 10 Pro kurulu ama etkin değil ondan yapmış olabilir mi? GTA 5 oynarken aldım mavi ekranı.

Doğru, donanımsal sorun görünüyor. Arkadaş haklı.

Diskte görünüyor sorun.

Ağ sürücülerinden kaynaklı bir sıkıntı da var gibi. Sürücüleri güncelleyin.

NTFS.sys çökmüş. Disk dememin sebebi bu.

HD Tune ile "Quick Scan" kapalı şekilde sistemdeki her diske "Error Scan" yapın.
HD Sentinel ile de "Health" kısımlarını paylaşın.

Diskte görünüyor sorun.

HD Tune ile "Quick Scan" kapalı şekilde sistemdeki her diske "Error Scan" yapın.
HD Sentinel ile de "Health" kısımlarını paylaşın.
Hocam sizi etiketlediğim konu vardı dün, konu sahibinin mesajını beğendiniz fakat gözünüzden kaçtı sanırım çok konu vardır çocuk yardım bekliyordu.

Hocam sizi etiketlediğim konu vardı dün, konu sahibinin mesajını beğendiniz fakat gözünüzden kaçtı sanırım çok konu vardır çocuk yardım bekliyordu.
İşim başımdan aşkın be hocam, korona olduğum için giremediğim sınavları halletmeye çalışıyorum.

İlgilenirim.

Diskte görünüyor sorun.

HD Tune ile "quick scan" kapalı şekilde sistemdeki her diske "error scan" yapın.
HD sentinel ile de "health" kısımlarını paylaşın.

Hocam hepsini yaptım HDD olmadığı için ikinci dediğinizi yapmadım sürücüler güncel dedi M.2'de bir sorun bulmadı. RAM'ler.de büyük ihtimal sorun. BIOS sürümüm F8.

Yeni konular

Geri
Yukarı