Çözüldü Windows 10 Mavi Ekran ve Crash Hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaSargin

Hectopat
Daha fazla  
Her gün oynadığım her türlü oyunda oyunlar crash veriyor, setuplar crash veriyor, Chrome crash veriyor ve bilgisayar 4-5 kere farklı farklı hatalarla mavi ekran veriyor.

Sistem özelliklerim:
  • i7 4770k 3.4 GHz
  • 16GB DDR3 RAM
  • Gigabyte Windforce GTX1060 6gb
  • Asus H81M Plus
  • Windows 10
Bu bilgisayarı ilk aldığımdan beri oluyor 2013'de almıştım. Ekran kartı, anakart ve HDD değiştirdim hala düzelmedi. Son günlerde de çok artınca artık dayanamadım. Lütfen yardım edin bana.

Olay görüntüleyicisinden hata listesini atıyorum: hata, hata2

Çözüm
Minidump dosyasını Windows'un kurulu olmadığı bir disk bölümüne atın, orada arşivleyin.
Tamam bu şekilde oldu. Minidump dosyası
Güç kaynağını aldım ve 2 RAM'i çıkardım. Şu anlık sorun çözüldü bu sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem güç kaynağı alın, RAM soketlerini ve RAM'leri kontrol edin. Temiz bir format atın sorun çözülecektir.
Minidump dosyasını Windows'un kurulu olmadığı bir disk bölümüne atın, orada arşivleyin.
Tamam bu şekilde oldu. Minidump dosyası
Güç kaynağını aldım ve 2 RAM'i çıkardım. Şu anlık sorun çözüldü bu sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem güç kaynağı alın, RAM soketlerini ve RAM'leri kontrol edin. Temiz bir format atın sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı