Çözüldü Windows 10 mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SomeOne12

Hectopat
Ne yapmalıyım? Herhangi bir yazıcı bağlamadım. Bir adaptör bağladım çıkarttım ve yeni kurdum saatlerdir.
İlk defa verdi mavi ekran bir de.
Biri yazabilir mi?

Tamam ben misaki yi sizi ve Enes'i etiketleyeceğim pazartesi bir de soru sormuştum meraktan soru şu profesyonel mi yapıyorsunz yoksa tek burada mı yardım ediyorsunzu?

Bazıları detaylıca bakar bazıları da yanlış bilgi verir. Merak etmeyin benim bulunduğum konuda yanlış bilgiye yer bırakmam. 😉

Sorun yok sonunda sizi ikna ettik ya çok şükür. Siz beni etiketleyin ama son sınıf öğrencisi olmamdan dolayı sınavlarım var. Eğer müsaitsem ben bakarım ama müsait olmazsam diğer arkadaşlar da bakar. Siz paylaşın yeter.

Sizi etiketleyeceğim size çözdürmek özellikle istiyorum.
Aha galiba PC'yi kaparken kesin değil tam görmedim ama yine mavi ekran verdi sanırım.
Yok değilmiş.
Tekrar kontrol ettim.

Burada (en azından kendi adıma konuşayım) yalnızca ücretsiz destek sunuyorum. Gerekirse TeamViewer ile uzaktan bağlanıp saatlerce uğraşıyorum. Daha önce aralıksız 5 saat TeamViewer'da vakit geçirdiğimi bilirim ben. Ha bana bu bildiklerimi öğretmem için ve bir nebze de olsa birkaç kişiye eğitim vermem için para teklif eden oldu mu oldu ama benim bilgim banadır. Siz beni boş verin ya bir an önce şu dosyayı ulaştırın da başka bir şey istemem. :D

Gerçekten ne halt ederseniz edin artık bizi meşgul etmeyin yetti artık. Denilenleri hala daha yapmıyorsunuz gidip alternatif çözümler bulmaya çalışıyorsunuz, hakikaten yeter artık, benden bu kadar. Böyle bir insan görmedim Mavi Ekran analizinde.
Dayanan arkadaşlarda inanılmaz bir sabır var tebrik ediyorum.

Sorun yok ki. Zaten biriniz beni dinleseymiş anlarmış. Sorun benim adaptörümde dedim. Konumda; adaptörü takınca mavi ekran veriyor, sürücüsü de yok adaptörün dedim.

Adaptörsüz hiç olmadı, adaptörü değiştireceğim. Konuyu isteyen moderatör kapatsın hatta umrumda değil.

Allah allah, kardeşim senin kafan yerinde mi? Yardım etmeye çalıştığımızda hep alternatif çözüm bulan sen değil miydin ha? Ahkam kesmeye çalışma millete.

Ve madem sorun kaynağını buldun ve bize de bilgi vermeyi reddettin neden buraya yazdın? Değiştirirsen değiştir umrumda değil. Bak yine sinir ettin beni.
Ayrıca düzgün yazmayı öğrenin ceza alacaksınız forumda Türkçe kurallarına uymadığınız için.

Aha galiba PC'yi kaparken kesin değil tam görmedim ama yine mavi ekran verdi sanırım.
Yok değilmiş.
Sorun yok ki zaten biriniz beni dinleseymiş anlarmış.
Sorun benim adaptörümde dedim konumda adaptörü takınca mavi ekran veriyor sürücüsü de yok adaptörün dedim.
10 sayfa boşuna oyalamışsınız. Çözümü düzgünce belirtin, konuyu kapatalım.

Sadece adaptörü taktığımda geldi mavi ekran. Onu belirtmiştim.
Adaptörde de sürücüler yok sadece adaptörü takınca mavi ekran geldi sorun yok.
Bunu en başta deseydiniz uğraşmazlardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı