Çözüldü Windows 10 mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SomeOne12

Hectopat
Ne yapmalıyım? Herhangi bir yazıcı bağlamadım. Bir adaptör bağladım çıkarttım ve yeni kurdum saatlerdir.
İlk defa verdi mavi ekran bir de.
Biri yazabilir mi?

Hocam minidump dosyanızı paylaşabilir misiniz? Ben bu konularda pek bilgili değilim ama Tsubasa PP'li (yani öyle hatırlıyorum) hocam mavi ekranlarla ilgileniyordu, o size yardım edecektir. Ama minidump dosyanızı paylaşmazsanız kimse size yardım edemeyecektir.

Edit: @KojiroHyuga04 hocamdı, PP'siyle hiçbir ilgisi yokmuş meğer. :D Ama minidump dosyanızı paylaşırsanız tabii.

Aynısı bende de oluyor, bilgisayarında virüs var benim bilgisayarım virüs kapmadan önce mavi ekran hatası vermiyordu fakat şimdi virüs olduğu için bende de aynı hatayı veriyor tek çözüm format atmak olur. :) İyi akşamlar...

Bende daha hiçbir sürücü yüklü değil normal midir?
Aynısı bende de oluyor, bilgisayarında virüs var benim bilgisayarım virüs kapmadan önce mavi ekran hatası vermiyordu fakat şimdi virüs olduğu için bende de aynı hatayı veriyor tek çözüm format atmak olur. :) iyi akşamlar...

Bilgisayar internete bile bağlı değil sanırım sürücüler eksik diye.

Ben sistemi tam olarak pazartesi hazırlayacağım sürücüleri yükleyip tekrar mavi ekran olursa yazarım çünkü genelde mavi ekran eksik sürücülerden çıkabiliyor.
Ama umarım sürücü yükleyince gider sebep budur.
Peki adaptörden dolayı olabilir mi bir adaptör aldım taktım biraz sonra mavi ekran geldi.
Zararı yok. :/ belki donanımsal arıza, bilemeyiz.

Nasıl bşr donanımsal aırza olabilir ve eğer öyleyse iade mi etmeliyim sistemi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı