Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi?

Onu biliyorum bende normal gözüküyor. Geçen ay baktım Windows 10'da nasıl sonuç veriyorsa aynı şekilde gösteriyor. Değişen tek şey işletim sistemi. :D

Bu arada antivirüs olarak Malwarebytes kullanıyorum iyi mi?

Hocam araştırın R5 1600 Windows 11 desteklemiyor ama bilmiyorum vallaha. Hiçbir sıkıntı yaratmaz ama tedirgin olacak bir şey yok bende zamanında öyle çok kullandım.

Onu biliyorum bende normal gözüküyor. Geçen ay baktım Windows 10'da nasıl sonuç veriyorsa aynı şekilde gösteriyor. Değişen tek şey işletim sistemi. :D

Bu arada antivirüs olarak Malwarebytes kullanıyorum iyi mi?

Hocam antivirüslerle hiç aram yok ben ne indirdiğime dikkat ederim gerek duymuyorum ama Kaspersky var bir ara almıştım öyle duruyor ondan memnunum.

Hocam araştırın R5 1600 Windows 11 desteklemiyor ama bilmiyorum vallaha. Hiçbir sıkıntı yaratmaz ama tedirgin olacak bir şey yok bende zamanında öyle çok kullandım.

Hocam antivirüslerle hiç aram yok ben ne indirdiğime dikkat ederim gerek duymuyorum ama Kaspersky var bir ara almıştım öyle duruyor ondan memnunum.

Bende pek indirmiyorum fakat bu aralar virüsler havalarda. Ve işlemci pek iyi değil ama Windows 10 Pro'ya dönme kararı aldım.

Üstat bir de şu konuya bakar mısın hata alıyorumda.

Hocam araştırın R5 1600 Windows 11 desteklemiyor ama bilmiyorum vallaha.

Hocam Ryzen 3 1200 AF ile Windows 11 kullanıyorum bir sıkıntısı yok önemli olan tpm desteği ama nedense destek kısmında 1000 serisi gözükmüyor.

Son 4-5 aydır Windows 11 kullanıyordum (1-2 gün önce çıkan yeni güncellemede dahil) 10 a geçmemek için direniyordum ama sonunda bugün Windows 10 a geçtim abartmıyorum boşuna 11 kullanmışım.
Özeti bu şekilde detaya girmedim. :)
Bu arada sistemim kötü değil kesinlikle.

Son 4-5 aydır Windows 11 kullanıyordum (1-2 gün önce çıkan yeni güncellemede dahil) 10'a geçmemek için direniyordum ama sonunda bugün Windows 10'a geçtim abartmıyorum boşuna 11 kullanmışım.
Özeti bu şekilde detaya girmedim. :)
Bu arada sistemim kötü değil kesinlikle.

Yani bana da öyle geliyor bende bugün geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı