Windows 10 nasıl bir işletim sistemidir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ASOSYALZEBANİ

Kilopat
Yer
kırklareli
Daha fazla  
Aranızda windows 10'u test eden var mı? Ettiyseniz tavsiye eder misiniz? Nasıl bir işletim sistemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Technical Preview ve beta sürümünde ve geçilmesini önermiyorum(yani ana işletim sistemi olarak kullanma) tam olarak çıktıktan sonra soruna cevap alabilirsin.

Testlerime göre başlangıç menüsü öyle olmasaydı daha iyi olurdu. Windows 10'a geçmeyi içim çok fazla razı değil.

Yanlış sürücüleri yüklemedikçe, Windows Update'den gelen güncellemeleri yanlış yüklemedikçe sorun yok. Ama ilk önce sürücülerini kur, sonra Windows Update'deki güncellemeleri yap, ben sürücüleri kurmadan yapayım dedim, gitti yanlış sürücüleri yükledik Windows Update. Sonrada klavyeyle fare çalışmadı, neyse dediğim gibi yap, sorunsuzca kullanırsın. 8.1'den Daha stabil, buna emin olabilirsin. :D

Yanlış sürücüleri yüklemedikçe, Windows Update'den gelen güncellemeleri yanlış yüklemedikçe sorun yok. Ama ilk önce sürücülerini kur, sonra Windows Update'deki güncellemeleri yap, ben sürücüleri kurmadan yapayım dedim, gitti yanlış sürücüleri yükledik Windows Update. Sonrada klavyeyle fare çalışmadı, neyse dediğim gibi yap, sorunsuzca kullanırsın. 8.1'den Daha stabil, buna emin olabilirsin. :D
Windows güncellemelerini nasıl yanlış yükleyebiliriz? Açıklar mısın :)

@MF Usta sen niye bu kadar hem kedini geriyorsun, hemde bizleri geriyorsun. Biraz rahatla sakinleş her zaman seni takip ediyorum ve takdir ediyorum fazla önyargılısın :)

O kadar insanla başa çıkmak kolay iş mi ?

Ufaklık muhattapım sen değilsin :D Senin yerinde olsam derslerimi çalışırdım.Bilgisayar başında fazla kalmanı istemem 1-2 saat yeterli olur. Hem burdakilerle samimiyetim var elbette zor bir iş yapıyor. Onu düşündüğümden böyle bir yazı yazdım kötülüğünü istemem açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı