Windows 10 nasıl orijinal yapılır?

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, ben Windows'u KMS ile kullanıyorum ancak pişman oldum ve OEM key kullanacağım. Format atmadan KMSpico'yu deaktif etmenin yolu var mı? Format atarım sorun yok ama evdeki tüm flash belleklere virüs bulaştı. Gidip bilgisayarcıya bir ton para bayılmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte OEM key ile aktifleştireceksiniz. KMSPico'yu kaldırabilirsiniz. Rahat etmezseniz format atarsınız.
Virüs ile mücadele farklı bir konu. Onları temizlemek zor değil.

Merhaba arkadaşlar, ben Windows'u KMS ile kullanıyorum ancak pişman oldum ve OEM Key kullanacağım. Format atmadan KMSpico'yu deaktif etmenin yolu var mı? Format atarım sorun yok ama evdeki tüm flash belleklere virüs bulaştı. Gidip bilgisayarcıya bir ton para bayılmak istemiyorum.

Sisteminiz Windows 8 veya 10 ise sıfırlama seçeneği ile sıfırlayın. USB'leri takıp biçimlendirin USB'leri taratın. Sistemide taratın USB'lerden bulaşmış olabilir. Sonra ISO yazdırıp format atın.

Öyle bir program yok bende.
Desktop Screenshot 2020.06.25 - 11.55.44.27.png

Merhaba arkadaşlar, ben Windows'u KMS ile kullanıyorum ancak pişman oldum ve OEM Key kullanacağım. Format atmadan KMSpico'yu deaktif etmenin yolu var mı? Format atarım sorun yok ama evdeki tüm flash belleklere virüs bulaştı. Gidip bilgisayarcıya bir ton para bayılmak istemiyorum.

Tüm virüslerin sebebi o lanet olası uygulama keşke en başından deneme kullansaydınız da şu lanet uygulamayı kullanmasaydınız.

Geri
Yukarı