Windows 10 nasıl orijinal yapılır?

Forumda korsana destek verilmiyor. 40-50 TL gibi bir ücretle W10 key satın alabilirsiniz.
Adam zaten kullanmayacak OEM alacak onu kullanacak. Kesip atma. Nasıl kaldırılır onu soruyor. Rehberimdeki adımları yapın. Bu bir süre formatsız sizi sağlıklı götürecektir.

Son düzenleme:
Adam zaten kullanmayacak OEM alacak onu kullanacak. Kesip atma. Nasıl kaldırılır onu soruyor. Rehberimdeki adımları yapın. Bu bir süre formatsız sizi sağlıklı götürecektir.
Pek anlamadım ama bir deneyeyim.
Hocam, rehberde yazdığınız gibi benim KMS kurulumla değil CMD gibi bir şeyle etkinleştirilmiş. O durumda ne yapılır?

Kesip attığım bir şey yok. İyi forumlar.
OEM kullanacağını belirtmiş, korsan etkinleştirme yolu olan KMSpico'yu kullandığı için pişman olan, onu deaktif etmek isteyen birine " Forumda korsana destek verilmiyor. 40-50 TL gibi bir ücretle W10 key satın alabilirsiniz." demeniz kesip atmanızdır. İyi forumlar.
Hocam, rehberde yazdığınız gibi benim KMS kurulumla değil CMD gibi bir şeyle etkinleştirilmiş. O durumda ne yapılır?
Bu durumda aslında çok yapılacak bir şey yok. CMD'ye girip var olan korsan KMSpico lisansını kaldırıp cihazı yeniden başlatmak gerek. Diğer adımları yaptığınızda bir dosyaya rastladınız mı?

Kodlar (Yönetici olarak başlatın CMD'yi.):
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
Bunları girip cihazı yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı