Windows 10 Neden 10 sayısını taşıyor?

Apple ile de bir yarış var sanki Yosemite sürümü 10 olarak çıktı ardından biz Windows 9 beklerken aniden 10 olarak karşımıza çıkıverdi.

Bu arada bazı söylentilere göre Microsoft bundan sonra işletim sistemi çıkarmayacakmış Windows 10 devamlı güncellenecekmiş ne kadar doğru nek adar yalan bilmem ama bana garip geldi...

Windows 10'da h264 ve flac desteği de olacakmış; bu harika bir şey! Her sürümle beraber, kurulum sonrasında kurulacak program, codec v.s. sayısı azalıyor. Kurar kurmaz her yönüyle hazır bir işletim sistemi olma yolunda Microsoft çok yol aldı.

Apple ile de bir yarış var sanki Yosemite sürümü 10 olarak çıktı ardından biz Windows 9 beklerken aniden 10 olarak karşımıza çıkıverdi.

Bu arada bazı söylentilere göre Microsoft bundan sonra işletim sistemi çıkarmayacakmış Windows 10 devamlı güncellenecekmiş ne kadar doğru nek adar yalan bilmem ama bana garip geldi...
Öyle bir şey olursa güncellemeler para ile satılır :D

Bence boşa çıkar hocam. Düşünsenize 5 yıldır para ile satılan güncellemeler var. Çok garip değil mi?

Aratırken Windows 95 ve 98 ile karışıp sorun olmasın diye olabilir.
Öyle bir şey olacağını tahmin edemiyorum. Arama tahminleri güncellenebilir...
Tabii ki de merak ve ilgi uyandırmak. Bu başlıkta ispatı değil mi ?
Tabii ki de ispatı ancak merak uyandırmak bir yana dursun benim hiç ilgime gelmedi. Belki sizin ilginiz gelmiş olabilir orasını bilemiyorum. Belki de bilmeden ilgileniyorum'dur. Kafamda deli sorular :D
Çok fazla takılmayın, önemli olan çökmemesi :D :D :D
Hocam senin bilgisayar kaç yıllık yahu ? :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı