Windows 10 neden bu kadar çok tercih edildi?

Neolarus

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki 15 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan Windows 10, şu anda en çok tercih edilen Windows'lardan 2. sırada.
1. sırayı Windows 7, 2. sırayı Windows 10, 3. sırayı XP, 4.sırada ise Windows 8/8.1 çekiyor.

Tercih edilme sebebi nedir? Peki desteği bitse hala kullanır mısınız? Windows 7 ve XP desteği bitmesine rağmen hala kullanılıyor.

Biliyorsunuz ki 15 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan Windows 10, şu anda en çok tercih edilen Windows'lardan 2. sırada.
1. sırayı Windows 7, 2. sırayı Windows 10, 3. sırayı XP, 4.sırada ise Windows 8/8.1 çekiyor.

Tercih edilme sebebi nedir? Peki desteği bitse hala kullanır mısınız? Windows 7 ve XP desteği bitmesine rağmen hala kullanılıyor.

Ben Windows 7 kullanıyorum. Windows 10 hem güncel olduğu için hem de mükemmel görünümü olduğu için.

Yani çoğu sürücülerde Windows 7 desteği yok. Ben şu anki bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum. Ama eski bilgisayarımda Windows 7 kullanıyordum.

Desteği bitse tabii ki kullanmam. Bütün sürücüler çıkacak yeni Windows'a göre olacak çünkü.

Elinizde Ferrari var ve siz ona LPG taktırıyorsunuz. PC'ler için de böyle düşünün. Windows 7 yeni PC'ler için artık LPG.

Desteği bitse yenisine geçerim. Windows 10'u destekledikleri için kullanıyorum, yoksa Windows 7 daha güzel geliyor bana. XP'nin de menüleri falan çok hoş. Ama oyunlar artık neredeyse sadece Windows 10 için yapılıyor. Tüm oyunlar XP, Win 7 falan desteklese XP'ye geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı