Windows 10 OEM Key`lerin çalışma prensibi nedir?

Mccree

Hectopat
Daha fazla  
Diyelim ki KEY`i girip Windows`u lisansladım. Media Creation Tool USB ile temiz Windows kurmak istersem, kurulumda tekrar Key istiyor mu? Yoksa anakarta mı işliyor? Bu arada Windows`u Microsoft hesabı olmadan kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam korsan mı bilmiyorum ama uygulama indirmeden CMD üzerinden birkaç kod ile hallediliyor.

Bir keresinde KMSpico ile yapıp, Microsoft hesabımı girmiştim. Ona bağlı dijital lisans olarak etkinleştirilmişti. Artık gerek kalmamıştı crack atmaya. O gündür bu haldeyim.
KMSpico kendi sunucularına bağlayıp lisanslıyor ve bilgisayarınız bot olarak kullanıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KMSpico kendi sunucularına bağlayıp lisanslıyor ve bilgisayarınız bot olarak kullanıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır KMSpico ile lisans yaptıktan sonra Microsoft hesabımı Windows 10'a girmiştim. Sonra dijital lisans olarak etkinleştirilmiş. Yeniden temiz format atıp sadece Microsoft hesabımı girmemle beraber dijital lisans etkin oldu.

Geri
Yukarı