Windows 10 OEM Key tavsiyesi

Arkadaşlar 700 saniye geçmeden yeni konu açamıyorum. Babam 1 saat önce bilgisayarıma Driver Booster indirdi ve ne varsa güncellemeye başladı. Bu programın virus yuvası olduğu söyleniyor. Harbiden öyle mi?

700 saniye çok uzun bir süre değil.
Babam gözümün önünde onlarca şey indiriyor ve bilgisayarım için endişeleniyorum. En azından onu durdurabilicek bir açıklama lazım. Yorum kasmak için yorum yazmayın lütfen. Ben 700 saniyenin fazla olmadığını düşünebilicek bir zekaya sahibim.

Arkadaşlar 700 saniye geçmeden yeni konu açamıyorum. Babam 1 saat önce bilgisayarıma Driver Booster indirdi ve ne varsa güncellemeye başladı. Bu programın virus yuvası olduğu söyleniyor. Harbiden öyle mi?
Windows 10 zaten sürücüleri elinden geldiğince indiriyor, kuruyor. Bazı şeyleri sadece sizin kurmanız gerekiyor. Benim bilgisayarımda hep öyle yapıyorum çünkü birkaç sürücü programı kurulmuyor. Driver Booster gibi iObit ürünleri zaten akla zarar. Yanlış sürücü kurma ihtimali var. Elle kurmak hep daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca gerçekten güvenilir bir yazılım değil.

MAK ve Retail olmayan bildiğiniz ucuz satıcı varsa bana da söylerseniz sevinirim. Yazılımbudur MAK gonderiyor haberiniz olsun.
MAK veya Retail olursa ne oluyor hocam? Almamız gereken türün adı nedir?

Geri
Yukarı