Windows 10 Önyükleme Sorunu

UEFI önemli bu konuda. Legacy de hızlı başlar lakin. UEFI direk sürücülerle başladığı için ekstra bir zaman beklemiyorsun.
Orasını biliyorum ama benim sorunum farklı gibi internet üzerinden de izliyorum uefi olmayanları onların ki hem hızlı açılıyor hemde benim dediğim sorun olmuyor. Başka bir şey var gibi [emoji848][emoji848]

Orasını biliyorum ama benim sorunum farklı gibi internet üzerinden de izliyorum uefi olmayanları onların ki hem hızlı açılıyor hemde benim dediğim sorun olmuyor. Başka bir şey var gibi [emoji848][emoji848]
Windows 10 sürümünüz nedir?

Açıkcası o bahsettiğiniz ikinci logosuz dönme ben işletim sistemini ilk kurduğum vakitler bende de oluyordu lakin sonradan kayboldu. Artık güncellemelerle mi önbellek alakalı bir durum mu bilemiyorum.

Son düzenleme:
Açıksası o bahsettiğiniz ikinci logosuz dönme ben işletim sistemini ilk kurduğum vakitler bende de oluyordu lakin sonradan kayboldu. Artık güncellemelerle mi önbellek alakalı bir durum mu bilemiyorum.
Yani normal'de herşeyi denedim. Sysmain (Hızlı Getirme) yi kapattım. Önbellek ile alakalı aygıt yöneticisin'den ssd'ye sağ tıklayıp ordan 2 kutucuk vardı onları seçtim. Hizmetler'den programlar'la ilgili tüm hizmetleri kapattım. Hatta ssd'nin toolbox programıyla "OS Optimization" yaptım, lâkin değişen bir şey olmadı her türlü o olayı 2-3 saniyeliğine de olsa görüyorum. Artık güncellemeleri bekleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı