Windows 10 ognitorenks nasıldır?

Rias_Gremory

Hectopat
RAM
4 GB 1066 MHz
SSD veya HDD modeli
ST320LM001 HN-M3 SATA
Ekran kartı
HD 6310
Anakart
Hewlett-Packard 188B
İşlemci
AMD E-300
Bu modlu Windows 10 sürümü güvenilir midir?

Attığım site orijinal sitesi midir? Hangi sürümü kurmalıyım? Animasyonlar vs. çalışır mı?

Aklıma yatan bu sürüm oldu. Home'ya da Single Language kuracağım. 4in1/3in1 ne demek oluyor?

Attığım site orijinal sitesi midir? Hangi sürümü kurmalıyım? Animasyonlar vs. çalışır mı?

Aklıma yatan bu sürüm oldu. Home'ya da Single Language kuracağım. 4in1/3in1 ne demek oluyor?

Hocam bu modlu Windows sürümü hakkında bilgim yok fakat birçok modlu Windows sürümünde performans artışı için güvenlik programlarını kapatıyorlar. Sadece oyun oynayacaksanız olur ancak ödeme yapmayın bence.

Hocam bu modlu Windows sürümü hakkında bilgim yok fakat birçok modlu Windows sürümünde performans artışı için güvenlik programlarını kapatıyorlar. Sadece oyun oynayacaksanız olur ancak ödeme yapmayın bence.

Çok işim olmuyor ödemeyle. Forumda gördüm birkaç kişi kullanıyordu aklıma çok yattı fakat orijinal sitesi burası mı bilmiyorum. Ona göre indirip Rufus ile yazdıracağım.

Kesinlikle güvenli. Yapımcısı işinde gücünde olan emek harcayan bir abimiz. Kendisi zaten sosyalde nasıl editlediğini anlattı. Önerimdir. OgnitorenKs > Ghost Spectre.

AtlasOS kullan ognitorenksden daha iyidir.

O güvenilir midir hocam?

Kesinlikle güvenli. Yapımcısı işinde gücünde olan emek harcayan bir abimiz. Kendisi zaten sosyalde nasıl editlediğini anlattı. Önerimdir. OgnitorenKs > Ghost Spectre.

Hocam sitesi bumudur? Orjinal sitemi yoksa başkaları tarafından yapılmış bir sitemi?

O güvenilir midir hocam?

Hocam sitesi bu mudur? Orijinal sitemi yoksa başkaları tarafından yapılmış bir site mi?

AtlasOS güvenlidir. https://atlasos.net

O güvenilir midir hocam?

Hocam sitesi bumudur? Orjinal sitemi yoksa başkaları tarafından yapılmış bir sitemi?

Bende kullanmayı düşünüyorum ama yine de güvenlik konusunda korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı