Windows 10 Orjinal İle Crack Farkı Nedir?

Çözüm
Crack kullanmanın en başlı sorunu yüksek HDD, RAM ve Ağ kullanımıdır.
Bunu şu an orijinal, daha eskilerde crack kullanan birisi olarak söylüyorum.
Orijinal kullandığınız zaman sisteminiz daha stabil çalışır.
Bazı cracklerde mining işlemi bile yapıldığı görülür.
Ki zaten piyasada çok uyguna satılan ürün anahtarları bulunuyor, anlayacağınız değmez.
O aldığınız satıcı linki verir misiniz?
Buyur
RESPECT-TEKNOLOJİ - n11.com
Resimde aldığıma dair mail görüntüsüdür
yy.PNG
Ben bu ürünün aşağıdaki linkini verdim fakat uyarıda yaptım, yorumları okuyun, soru cevap kısmını okuyun, en son ne zaman soruları cevaplandırmışlar bakın. Ben bu satıcıdan almadım fakat ucuz arayanlar oldu diye bu linki paylaştım. Benim aldığım yer sanırım talep fazla olunca fiyatı artırmış.

Microsoft Windows 10 Pro 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com
Bu satıcıya en son yorum 08.05.2018'de yapılmış fakat sorulara cevap en son 25.04.2018'de verilmiş. Bunu dikkate almalısınız.

Son düzenleme:
Buyur
RESPECT-TEKNOLOJİ - n11.com
Resimde aldığıma dair mail görüntüsüdür
Eki Görüntüle 297308
Ben bu ürünün aşağıdaki linkini verdim fakat uyarıda yaptım, yorumları okuyun, soru cevap kısmını okuyun, en son ne zaman soruları cevaplandırmışlar bakın. Ben bu satıcıdan almadım fakat ucuz arayanlar oldu diye bu linki paylaştım. Benim aldığım yer sanırım talep fazla olunca fiyatı artırmış.

Bu satıcıya en son yorum 08.05.2018'de yapılmış fakat sorulara cevap en son 25.04.2018'de verilmiş. Bunu dikkate almalısınız.
Bende 11'e almıştım şimdi 33 TL olmuş.
w.jpg

Eylül bilişim n11 de 10 tl şu an alışveriş yapan oldu mu acaba? Soru sordum yaklaşık 2 saat oldu dönüş olmadı.
Satıcılardan alışveriş yaparken soru cevap kısımlarına bakın en son ne zaman cevap vermişler, yorumları da gözden kaçırmayın. Daha önceki yorumumda bu hususları yazmıştım. Sizde satıcıya soru sorup ne zaman cevap verecek bakar ve kararınızı verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı