Windows 10 Orjinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Bu sistem yazılım yükleme gereksinimlerini karşılamıyor dedi.

Bilgisayarıma sağ tıklayın, ''Özellikler''e tıklayın daha sonra aygıt yöneticisine tıklayın. Daha sonra ''Görüntü Bağdaştırıcıları''na tıklayın ve ekran görüntüsünü atın.

Kusura bakmayın benim hatam önce Intel'i sonra Nvidia'yı güncelleyecektik.

Bilgisayarıma sağ tıklayın, ''Özellikler''e tıklayın daha sonra aygıt yöneticisine tıklayın. Daha sonra ''Görüntü Bağdaştırıcıları''na tıklayın ve ekran görüntüsünü atın.

Kusura bakmayın benim hatam önce Intel'i sonra Nvidia'yı güncelleyecektik.
Oyundaki kasma geçti. 80 fps ve üzeri alıyorum grafiklerde güzel oldu. Ekrandaki çizgilerde kayboldu.

dadadada.jpg

Ben buradan indiriyorum. Download Intel® Graphics Driver for Windows® 10 [15.40][4th Gen]

Windows 8.1'den 10 yükseltmeden önce yine böyle bir şey oldu. Amele usulü yapmak gerek. Önce Nvidia ile ilgili her şeyi denetim masasından kaldırmalıyız. Sonra Nvidia'ya ekran kartını devre dışı bırakacağız. Intel'in güncellemelerini yükledikten sonra tekrar Nvidia'yı kuracağız. Ben böyle yapmıştım ama tam emin değilim.

Şuan indiriyorum. Bir kurup bakıyım.

Gene aynı hatayı aldım.
İlk hata yanlış sürücüden
İkinci hata yanlış sıradan dolayı oldu.

Birazdan atacağım mesajdaki yönergeleri izleyin bunu da halledersek en zor kısmı rahat rahat oynayacaksnız.

Öncelikle

O görüntüsünü yolladığınız aygıt yöneticisi bölümünden. Ayrıntılar> Özellik kısmından
''Donanım kimlikleri'' ni seçin çıkan değerli sağ tık tümünü seç tekrar sağ tık kopyala diyerek buraya atın. Böylece en doğru şekilde Intel HD Graphics sürücüsünü indiririz. DDU dan sonra bunu kuracağız.

- ''Denetim Masası'' na girin. Nvidia ile ilgili olan her şeyi kaldırın. Zaten ''NVIDIA Corparation''yazar kolaylıkla kaldırırsınız.

- DDU programı ekran kartı sürücüsünü temiz bir şekilde kaldırır. Bu rehberin adımlarını sırasıyla ve dikkatlice uygulayın. İndirme linki rehberin hemen altında.

upload_2016-7-15_3-36-5.png

upload_2016-7-15_3-37-16.png

Bilgisayar zaten DDU ile yeniden başlatılacak. (Mutlaka yeniden başlat seçeneğine ayarla). Daha sonra indirdiğiniz Intel HD Graphics sürücüsünü kurun. Kurulum bittikten sonra Nvidia sürücüsünü kurup bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna girin ve oldu mu olmadı mı görelim.

Eğer orijinal olmadığından eminseniz öyle yapın. Aynı işlemleri izlerseniz sürücüleri güncellersiniz. DDU yada gerek kalmaz.
Şuan temiz kurulum Windows 10 kurdum hiç bir sürücü güncellemesi yapmadım. İlk olarak İntel sonrada Nvidia güncellemesi yapacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı