Windows 10 Oyunlarda Kasma ve Ani FPS Düşmesi

Weidmann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımı Windows 10'a güncelleyeli yaklaşık 1 ay oldu. O günden beri yüksek grafik gerektirmeyen oyunlarda (League of Legends, CS:GO) gibi oyunlarda sorun yaşıyorum. League of Legends'ta ani FPS droplanmaları oluyor takım savaşlarında veya tab'a basınca. CS:GO'da ise mekan başlatılıyor diyor. Ondan sonra oyun yanıt vermiyor. Birkaç yerden araştırdım ekran kartı driverlarını güncelleyin diyordu güncelledim sorun bir an düzeldi ondan sonra yine başladı. Önceden windows 8.1 kullanıyordum bir sorun yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistem:
  • İşlemci: Intel core i7 4510u 2.0 GHz, 2.6 GHz 2.0 Turbo boost
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 M260
  • 1 TB hafıza
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun bende'de var kardeşim.
Çözümü şuana kadar bulamadım, olmazsa windows 7 kuracağım.

Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Aygıt Yöneticisi/Görüntü bağdaştırıcıları/Kaldır.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Daha sonra ise manuel olarak kendiniz indiriyoruz ve düzeliyor.
AMD ekran kartları içinde geçerli

aynı sorun bende'de var kardeşim.
Çözümü şuana kadar bulamadım, olmazsa windows 7 kuracağım.

Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Aygıt Yöneticisi/Görüntü bağdaştırıcıları/Kaldır.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Daha sonra ise manuel olarak kendiniz indiriyoruz ve düzeliyor.
AMD ekran kartları içinde geçerli
Öncelikle yardımın için saol dediklerini yaptım en son güncel driveri manuel olarak yükledim ama sorunum çözülmedi.Olmazsa bende Windows 8.1'e geri dönerim.

Son düzenleme:
beyler 8 e geri dönün ilk başta 10 geçmiyecektim grafiklerden etkilenip bi hevesle geçtim pişman oldum oyunlar hayvan gibi kasıyodu siz sorunu çözebilirsiniz ama sorun çıkartmaya devam edicektir, 8 de ilk çıktığında birçok sorunu vardı sonradan düzelmeye başladı 10 da zamanla düzelince geççem ben bunun için 8.1 kullanmanızı tavsiye ediyorum İYİ SOSYALLER :d

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı