Windows 10 pencere özelleştirme

JeaFriday

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB DDR5
SSD veya HDD modeli
1600GB Kingston SSD 6000/6000
Ekran kartı
Nvidia RTX 4050
İşlemci
AMD Ryzen 5 - 7000
Merhaba dostlar. Ben Linux'u bilgisayarımda kullanamayan bir mağdurum :( NVIDIA sağ olsun... Neyse, istediğim şey aslında Linux Plasma'da olduğu gibi bir pencere özelleştirme yöntemi. Tematik tasarımımı güçlendirmeye çalışıyorum. Bu yola ilk olarak Terminal'imi tasarlamakla ve Widget'lar eklemekle başladım.
Widgetlarım;

1713118424142.png

Terminalim;

1713118449902.png

Son olarak pencerelerimi özelleştirmek, macOS gibi veya Garuda Linux gibi yapmak istiyorum. Bilgisi olanlardan fikir desteği alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux kullanmanızda bir sakınca göremiyorum. NVIDIA kapalı kaynak sürücüsü en az Windows'taki kadar iyi çalışıyor.
Hocam onlarca Linux'cu denedi. Benim bilgisayarıma kuramadılar. Yılların yazılımcısıyım, ancak en 'benim' diyen linuxcu bile kuramadı. En son şöyle dediler;

1713119742444.png

Tüm dağıtımları denedik neredeyse.

Her neyse, soruma yanıt verebilir misiniz, eğer bir fikriniz varsa?

Hocam onlarca Linux'cu denedi. Benim bilgisayarıma kuramadılar. Yılların yazılımcısıyım, ancak en 'benim' diyen linuxcu bile kuramadı. En son şöyle dediler;

Eki Görüntüle 2168755

Tüm dağıtımları denedik neredeyse.

Her neyse, soruma yanıt verebilir misiniz, eğer bir fikriniz varsa?
Yanıtım yok ama farklı bir konu aç. Kurarım demiyorum ama sorunun sebebini merak ettim.

Yanıtım yok ama farklı bir konu aç. Kurarım demiyorum ama sorunun sebebini merak ettim.
Evet, ben de merak ediyorum. Şu an bunun için maalesef vaktim yok çünkü bir haftamı 10 kadar linuxcu arkadaşla beraber bilgisayarıma Linux kurmaya çalışarak harcadım. Belki birkaç ay sonra olabilir.
Yine de sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı