Windows 10 Performance Edition güvenli mi?

Windows 10 Performance Edition'u bizzat kullandım. İnternet vb durumlarla ilgili bir sorun yaşamamıştım. Benim yaşadığım tek sorun bu Performance Edition'da shieldınstaller yok. MSI Afterburner gibi programlar kuramıyorsun bu yüzden tekrar Microsoft'un Windows'una geçmek zorunda kaldım. Şahsen önermem ama RAM'dan ciddi manada performans kurtarıyor.

İçiniz rahat değilse temiz kurulum yapabilirsiniz. Onun dışında tüm driverleri güncelleyin.

Windows 10 Performance Edition'u bizzat kullandım. İnternet vb durumlarla ilgili bir sorun yaşamamıştım. Benim yaşadığım tek sorun bu Performance Edition'da shieldınstaller yok. MSI Afterburner gibi programlar kuramıyorsun bu yüzden tekrar Microsoft'un Windows'una geçmek zorunda kaldım. Şahsen önermem ama RAM'dan ciddi manada performans kurtarıyor.

Şu an Win 10 Performance Edition Home Single Language sürüm kullanıyorum, herhangi bir sorunum olmadığı gibi Msi Afterburner da dahil olmak üzere bir sürü program, oyun yüklü ve sıkıntısız bir şekilde stabil çalışıyor. Kullanıcı tatmin değil ve huzursuz hissediyorsa kendini @Uton 'nin de belirttiği şekilde temiz kurulum yapabilir.

Son düzenleme:
Şu an Win 10 performance Edition Home Single Language sürüm kullanıyorum, herhangi bir sorunum olmadığı gibi MSI Afterburner'da dahil olmak üzere bir sürü program ve oyun yüklü ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor şu an. Kullanıcı tatmin değil ve huzursuz hissediyorsa kendini @Uton'nin de belirttiği şekilde temiz kurulum yapabilir.

Kullandığınız işletim sistemini indirmek için link bırakır mısınız hocam?

Şu an Win 10 performance Edition Home Single Language sürüm kullanıyorum, herhangi bir sorunum olmadığı gibi MSI Afterburner'da dahil olmak üzere bir sürü program, oyun yüklü ve sıkıntısız bir şekilde stabil çalışıyor. Kullanıcı tatmin değil ve huzursuz hissediyorsa kendini @Uton'nin de belirttiği şekilde temiz kurulum yapabilir.

MSI Afterburner'i ASUS GPU Tweak ile karıştırdım kusura bakmayın. ASUS GPU Tweak'ı kurmak üzere indirdiğimde script 1607 hatası almıştım. Bunu uzun bir süre araştırdıktan sonra bunun sebebinin Windows 10 Performance Edition'un Installshield'i kaldırmasından dolayı olduğunu öğrendim. Bu yüzden temiz format atmak zorunda kaldım. Bilmiyorum sonuçta her sürümünde bir şeyler ekleyip bir şeyler silebiliyorlar belki de benim indirdiğim sürümde kaldırmışlardı ama yine de kendi yaşadığım olaya göre tavsiye etmiyorum. Temiz kurulum kesin önerimdir.

Geri
Yukarı