Windows 10 Pro 3,30 ₺

Fiyat olarak çok uygun evet Windows 10 Pro 3,30 TL. Genel olarak orijinal lisanslı olan yerine ucuz olanı tercih etmek doğru değil. Daha doğrusu işletim sistemine o kadar para mı verilir zihniyeti. O zaman her insan illegal olarak crack veya KMS aktivasyonlarla kullansın. Windows 10 Pro'yu OEM olarak satın alan birisi olarak. Asla önermiyorum bu tarz satıcılardan satın almayı. Bilgileriniz şifreleriniz fotoğraflarınız da aynı zamanda risk altında oluyor.

Gerçekten sizlere inanamıyorum. Zengin ettiniz milleti. Hesapta 2-3 bin liralık parfümlerin sahteleri 100 liraya satılıyor. Gelmişsiniz burda kodların yasal olduğunu savunuyorsunuz. Satıcının size gönderdiği kodların hepsi zaten google’da biraz araştırma yaparak bulabileceğiniz kodlar. Korsan kodlar yani illegal yollardan elde edilmişler. Zaten çok kişi sipariş edince adam yeni kodları bulamamış ve onları araştırmaya girişmiş farkındaysanız. Birisi de demiş ki hemen microsoft hesabınızı girin ki lisans hesabınıza bağlansın. Bence yarın bir gün evinize tebligat gelsin istemiyorsanız asla microsoft hesabınızla giriş yapmayın.

Aza tevessül eden kazık yer, kalitesiz yaşar. Ama ülkemiz piranaları sağlıklı bir rekabeti yaşatamadığı için malesef küçük esnaf çok darbe yiyor. 3.5dan alanı kınamam dolayısıyla gelirler yerlerde.

Gerçekten sizlere inanamıyorum. Zengin ettiniz milleti. Hesapta 2-3 bin liralık parfümlerin sahteleri 100 liraya satılıyor. Gelmişsiniz burda kodların yasal olduğunu savunuyorsunuz. Satıcının size gönderdiği kodların hepsi zaten google’da biraz araştırma yaparak bulabileceğiniz kodlar. Korsan kodlar yani illegal yollardan elde edilmişler. Zaten çok kişi sipariş edince adam yeni kodları bulamamış ve onları araştırmaya girişmiş farkındaysanız. Birisi de demiş ki hemen microsoft hesabınızı girin ki lisans hesabınıza bağlansın. Bence yarın bir gün evinize tebligat gelsin istemiyorsanız asla microsoft hesabınızla giriş yapmayın.
Şirket kullanıcıları için mahkeme söz konusu olabilir ancak Ev kullanıcılarına ceza yok. Diğer söylediğin şeylere katılıyorum ve sana tek sözüm var git sen 5.199.00₺ ver orijinal satın al, bu gençlerin cebinde öyle bir para yok, hepsi günü kurtarma derdinde.

Şirket kullanıcıları için mahkeme söz konusu olabilir ancak Ev kullanıcılarına ceza yok. Diğer söylediğin şeylere katılıyorum ve sana tek sözüm var git sen 5.199.00₺ ver orijinal satın al, bu gençlerin cebinde öyle bir para yok, hepsi günü kurtarma derdinde.
Ben çocuklar gitsinler 5.199.00₺ verip orjinalini alsınlar mı dedim kardeşim? İyi oku bak yazdığımı. Google’da bir araştırma yapsanız zaten erişebilirsiniz bu kodlara demişim. Benim derdim bu şekilde sürümden kolay para kazanmaya çalışan satıcıları zengin etmeleri. Anlamanız için şöyle tarif edeyim;
Birisi size gmail hesabı açıyor ve karşılığında 3.5₺ para alıyor. Normalde kendiniz de biraz araştırsanız mail hesabı açabilirsiniz. Bunu söylemeye çalıştım sadece.

Edit: Bunun yasal olduğuna inananlar var bide. Onları aydınlatmaya çalıştım.

Edit 2: Buyrun sizin yerinize araştırdım. Windows 10 veya 11’i bedava veya çok uyguna kullanmanın zibilyon adet yolu:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı