Windows 10 Pro format atarken "Reboot and Select proper Boot device" hatası

Tamamdır hocam. Kuruluma başlayabilirsiniz.

@berat3636 zaten öyle olması lazım. Bunu daha önce de demiştim.

Neyse hocam, BIOS'u resetleyip deneyin. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Ayarlar sıfırlanmış olacak. Daha sonra kontrol edin.

Bende böyle bir sorun yaşadım disk i görmüyordu sonra bilgisayarcıya götürdüm sorun çözüldü isterseniz sizde böyle yapın.

Bende böyle bir sorun yaşadım disk i görmüyordu sonra bilgisayarcıya götürdüm sorun çözüldü isterseniz sizde böyle yapın.

Bilgisayarcı ne yapmış olabilir ki? Ayrıca bu zamanda düzgün bilgisayarcı bulmak düz yolda yürürken Bugatti anahtarı bulmak gibi :D
Olduğum ilçe de 1 tane bilgisayarcı var o da dolandırıcının teki.
Ne yaptığını biliyor musunuz?

Bilgisayarcı ne yapmış olabilir ki? Ayrıca bu zamanda düzgün bilgisayarcı bulmak düz yolda yürürken Bugatti anahtarı bulmak gibi :D
Olduğum ilçe de 1 tane bilgisayarcı var o da dolandırıcının teki.
Ne yaptığını biliyor musunuz?

Vallahi doğru diyorsun BIOS modumu değiştirip duruyorlar UEFI oluyor bir eski BIOS modu oluyor. Bende bilmiyorum ne yaptıklarını.

@Yener K. hocam sanırım sorun M.2 SSD'de. Eski SSD'ye kurulum yaptım oldu. Ama A2000'e kurmaya çalıştığımda olmuyor. Detaylı anlatayım.

Normal kuruluyor, 10 saniye içinde yeniden başlatılacak diyor. O sırada flash belleği çıkarıyorum. Yeniden başlatıyor ve boot menüye giriyorum. Normal SSD de bunu yaptığımda boot Manager çıkıyor. Ama M.2 SSD'ye kurulum yapmaya çalıştığımda boot Manager çıkmıyor.

Ne yapayım şimdi ben bu M.2 SSD'yi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı