Format Atarken "reboot and select proper boot device" Hatası

kiowa34

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere linki gözükmekte olan
Asus X541UJ Core İ5 Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar
oyun oynarken aşırı derecede kasma olmakta.
Sistemde Windows 10 64 bit bulunmakta. Güncellemeleri vs. her şey hazır.
Windows orijinaldir.
Sistemi Windows 10 32 bit yapmak istiyorum. Gerekli iso dosyasını Windows'un aracı programı ile indirdim, Rufus ile yazdırdım USB'ye.
BIOS'tan gerekli ayarları yaptım.
BOOT menüde 1. sıraya harddiski, 2. sıraya USB'yi aldım.
Fakat ne yaptıysam yapayım "reboot and select proper boot device or insert boot media in select boot device and press a key" bu hatayı alıyorum. 2 gündür format atamadım sistemime.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere linki gözükmekte olan
Asus X541UJ Core İ5 Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar
oyun oynarken aşırı derecede kasma olmakta.
Sistemde Windows 10 64 bit bulunmakta. Güncellemeleri vs. her şey hazır.
Windows orijinaldir.
Sistemi Windows 10 32 bit yapmak istiyorum. Gerekli iso dosyasını Windows'un aracı programı ile indirdim, Rufus ile yazdırdım USB'ye.
BIOS'tan gerekli ayarları yaptım.
BOOT menüde 1. sıraya harddiski, 2. sıraya USB'yi aldım.
Fakat ne yaptıysam yapayım "reboot and select proper boot device or insert boot media in select boot device and press a key" bu hatayı alıyorum. 2 gündür format atamadım sistemime.
Şimdiden teşekkürler.
Tavsiyem 64'de kalması.

Neden 32 bit yapıyorsunuz ki? Aşırı gereksiz... Ayarlamaları yaptınız mı da formatı son çare olarak gördünüz? Belki termal macun işlevini yerine getirmediği için işlemci hızı azalıyor. Ondan dolayı kasma oluyor. Belki yanlış grafik ayarlarında oynuyorsunuz. Belki arkada çalışan uygulamalar işlemciyi fazladan yoruyor...

@DeletedUser01 fakat aşırı derece kasma var sistemin kendine gelmesi zaten 5 dakika sürüyor
@crazy_vefa bilgisayarı alalı 6 ay oldu dostum. sadece bilgisayarda knight online yüklü onda bile 30 fps anca alıyorum ki oyun kapalı iken nette gezerken bile kasmayı hissediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı