Windows 10 Pro OEM key 11'de kullanılır mı?

Fugitive35

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar FreeDOS AMD işlemcili bilgisayar aldım. İçerisine Windows 10 kurdum internetten OEM kod aldım ancak etkinleştirmedim şunu sormak istiyorum. Eğer bu kodla etkinleştirme yaparsam daha sonra Windows 11'e geçiş yapmak istediğimde herhangi bir problem yaşar mıyım? Ya da daha etkinleştirmediğim kodum yerine internetten Windows 11 indirip devam mı edeyim öneriniz nedir? Bilgisayarım ( Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 82K200JUTX)

Son düzenleyen: Moderatör:
10 için kullanılan lisans anahtarları 11 için de kullanılıyor sorun olmaz. Hatta bizzat denediğimi söyleyeyim.
Teşekkür ederim şimdi etkinleştirdim yükseltme yapabiliyor muşuz ancak amd işlemcili bilgisayarlarda sıkıntı oluyormuş %15 performans kaybı oluyormuş o yüzden şimdilik yükseltmiycem
Windows 7 Ultimate ve Starter, Windows 8.1 veya Windows 10 sürümlerindeki OEM veya Retail anahtarların hepsi Windows 11 işletim sistemini etkinleştirir.
Teşekkür ederim. Ancak işlemci amd olduğu için 11 yükseltmesini daha sonra yapacağım

Teşekkür ederim şimdi etkinleştirdim yükseltme yapabiliyor muşuz ancak AMD işlemcili bilgisayarlarda sıkıntı oluyormuş %15 performans kaybı oluyormuş o yüzden şimdilik yükseltmiycem.

Teşekkür ederim. Ancak işlemci AMD olduğu için 11 yükseltmesini daha sonra yapacağım.

Böyle bir şey var mı benim de ekran kartım ve işlemcim AMD o yüzden sordum da.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı