Windows 10 Pro vs Windows 11

Alpa35

Zeptopat
Daha fazla  
Başlıkta da görüldüğü gibi sizce hangisi kullanılmalı? Bir de 10 Pro'yu 11'e yükselttiğimizde 11 Pro'ya mı yükseliyor yoksa 11 Home'a mı?

11 Pro'ya yükselir. Şu an 11 kullanıyorum ama 11. nesil işlemcili bilgisayar kullanıyorsanız Windows 11, 10.nesil işlemci ve altına şu an Windows 10 daha stabil çalışıyor diyebilirim.

Win 10 Pro var ise Win 11 Pro olarak yükselir hocam. 🙏🏼

AMD işlemci varsa kesinlikle Windows 10 öneriyorum. 🙌🏼

Şu konumda neden olduğunu açıklıyorum:

Win 10 Pro var ise Win 11 Pro olarak yükselir hocam. 🙏🏼

AMD işlemci varsa kesinlikle Windows 10 öneriyorum. 🙌🏼

Şu konumda neden olduğunu açıklıyorum:

Arkadaş güzel bir noktaya değinmiş. İşlemci AMD ise Win 10 kullanın.

Arkadaş güzel bir noktaya değinmiş. İşlemci AMD ise Win 10 kullanın.

Teşekkür ederim saygıdeğer hocam. 🙏🏼

En azından bir süre daha Windows 10 ile devam etme fikrindeyim.

Kimseye öneremiyorum. Zira yaşadığım sorunlar göreceli ve kimine saçma gelebiliyor.

Bu bağlamda kişinin kendisi deneyip karar vermeli ama göz göre göre de daha ham olan bir OS i ve getirdiği olumsuzları demeden geçemiyorum. :)

Ben bıraktığım konuda neden W10 önerdiğimi açıkladım. Bakmak isteyen bakıp fikir sahibi olabilirler diye düşündüm. 😶‍🌫️

Teşekkür ederim saygıdeğer hocam. 🙏🏼

En azından bir süre daha Windows 10 ile devam etme fikrindeyim.

Kimseye öneremiyorum. Zira yaşadığım sorunlar göreceli ve kimine saçma gelebiliyor.

Bu bağlamda kişinin kendisi deneyip karar vermeli ama göz göre göre de daha ham olan bir OS i ve getirdiği olumsuzları demeden geçemiyorum. :)

Ben bıraktığım konuda neden W10 önerdiğimi açıkladım. Bakmak isteyen bakıp fikir sahibi olabilirler diye düşündüm. 😶‍🌫️
Dediğiniz gibi kişiden kişiye değişir. Ben Win 11 kullandığım süre içersinde ufak bir sorun dahi yaşamadım. Win 11 kısa sürede vazgeçilmezim oldu. Tabii kötü deneyim yaşayanlar olabilir ama AMD'nin şuan için Win 11 optimizasyonu kötü, bu herkes tarafından biliniyor. Güncellemelerle düzelecektir zamanla. Unutmayalım öncelik her zaman Intel ve Nvidia'ya verilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı