Windows 10 Problemleri

VΣNOM

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522654119
İşletim sistemimde bazı sorunlar buldum, bunları nasıl çözebilirim?
  1. sorun: Metin belgesinde yazı fontu değişmiyor, hep aynı kalıyor.
  2. sorun: Bir dosya silerken geri dönüşüm kutusuna gitmiyor, direk siliniyor.
  3. sorun: Bazı dosyaları silerken bu dosyayı silemezsiniz diye hata veriyor bunu çözmek için sürekli Windows gezginini kapatıp tekrar açamam gerekiyor.
  4. sorun: Metin belgesine artık hiçbir şey yazamıyorum.
  5. sorun: Windows uygulamaları açılıyor fakat hemen kapanıyor.
Bunların sebebi nedir? Hard diskte mi sorun yoksa işletim sisteminde mi? Çözümü nedir?

Son düzenleme:
Bende de hiçbiri yok. Windows 10 build 1703 temiz kurulum yapın.

Tema mı kullanıyorsunuz yoksa modifiyeli windows mu
Tema kullanıyordum ama hiçbir sorun yoktu. 3 aydır kullanıyorum bu temayı. Bir de sanırım "C:\Windows" klasörünün içindeki diğer klasörlerden farklı bir simgeye sahip olan bir klasörü yanlışlıkla sildim ondan kaynaklı olabilir mi ? Örnek font klasörü diğer klasörlerden farklı simgeye sahip ama onu silmedim. Yanlış hatırlamıyorsam offlinewebsites'di klasörün ismi ama içinde web site geçiyordu. C:\Windows içerisinde idi. Onu bir paylaşırsanız sevinirim eğer olmazsa aldığım sonucu buraya yazarım. Sildiğim klasörün içinde hiçbir şey yoktu boş gözüküyordu.

Tema kullanıyordum ama hiçbir sorun yoktu. 3 aydır kullanıyorum bu temayı. Bir de sanırım "C:\Windows" klasörünün içindeki diğer klasörlerden farklı bir simgeye sahip olan bir klasörü yanlışlıkla sildim ondan kaynaklı olabilir mi ? Örnek font klasörü diğer klasörlerden farklı simgeye sahip ama onu silmedim. Yanlış hatırlamıyorsam offlinewebsites'di klasörün ismi ama içinde web site geçiyordu. C:\Windows içerisinde idi. Onu bir paylaşırsanız sevinirim eğer olmazsa aldığım sonucu buraya yazarım. Sildiğim klasörün içinde hiçbir şey yoktu boş gözüküyordu.
Berkay arkadaşa katılıyorum temalar görsel açıdan güzel fakat performans kaybına neden olurlar belli bir süre sonra bozulmalar yaşarsın sistem düzgün çalışmaz temiz kurulum yaparsan sorunların düzelir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı