Windows 10 Pro'dan Home SL'ye geçince ürün anahtarı gerekir mi?

A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba ben şu anda korsan Windows 10 Pro sürümü kullanıyorum. Korsan Windows sistemleri çoğunluk olarak önerilmez ve virüslere açık olduğunu öğrendim. Peki Windows 10 Home Single Language'ye geçersem 25 hanelik ürün anahtarı satın almam gerekir mi ?

Siz dizüstü bilgisayarı alırken zaten içinde işletim sistemi varsa o sistemin key'i bios'a gömülüdür. Eğer Freedos bir PC ise evet key almanız gerekli. N11'den OEM keyler satılıyor uygun fiyatlara.

Microsoft'tan 1000 tl'lik Windows ürün anahtarı almam çok pahalı olur ayrıca crackler bilgisayar güvenliğini riske atar. Bu yüzden antivirüsler crack indirdiğimiz zaman bizi uyarıyor.
Tamam da zaten o OEM keyler crack değil. Bir de siz neden Windows 10 Pro kullanıyorsunuz ki. Genellikle iş için hazırlanan bir işletim sistemi. Home key alabilirsiniz onlar daha uygun.

Tamam da zaten o OEM keyler crack değil. Bir de siz neden Windows 10 Pro kullanıyorsunuz ki. Genellikle iş için hazırlanan bir işletim sistemi. Home key alabilirsiniz onlar daha uygun.
Çünkü Windows 10 Pro'da Windows 10 Home'ye göre daha fazla özellik var. Ama söylediğinde ve baktığımda çok şaşırdım çünkü 1000 TL'lik lisans 45 TL olmuş.:):paragöz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı