Çözüldü Windows 10 temiz kurulumda disk nasıl ayarlanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İçinde dosyalarım olan Windows 10 bilgisayarımı formatlıyorum. Disk ayarlama bölümüne geldiğimde ne yapacağımı bilemedim. YouTube'tan bakınca sadece diskleri biçimlendirip Windows yüklediği yeri seçip devam etti. Arkadaşım ise bölüm 4'ü biçimlendirip orası hariç diğerlerini silmemi söyledi. Sizce ne yapmalıyım?

Bölüm 4 222.9GB'lik yer SSD, 298.1'lik sürücü 1 ise HDD'dir.

Dosya Ekleri

• IMG_20211204_195736.jpg
    IMG_20211204_195736.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 30
İçinde dosyalarım olan Windows 10 bilgisayarımı formatlıyorum. Disk ayarlama bölümüne geldiğimde ne yapacağımı bilemedim. YouTube'tan bakınca sadece diskleri biçimlendirip Windows yüklediği yeri seçip devam etti. Arkadaşım ise bölüm 4'ü biçimlendirip orası hariç diğerlerini silmemi söyledi. Sizce ne yapmalıyım?

Bölüm 4 222.9GB'lik yer SSD, 298.1'lik sürücü 1 ise HDD'dir.

Hocam SSD'yi sil deyin sonra ayrılmamış alan oluşacak ona tıklayın yeni ye tıklayın ve tamam deyin SSD'ye tıklayın ve ileriye basın

Dosyalarının silinmesini istiyorum.
SSD'ye tıklayın ve silin. Yeni diyerek devam edin. SSD'yi seçerek işletim sistemini SSD'ye kurmuş olacaksınız. HDD kısmını da silmek istiyorsanız aynı işlemleri yapın. HDD'ye yeni diyerek aynı sayı ile devam dedin. fakat devam etmek için (işletim sisteminin neye kurulacağını seçmek için) SSD butonuna tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı