Windows 10 USB belleğe yazma ve kurma sorunu

kerimcan3221

Hectopat
Daha fazla  
ISO dosyasını indirdim ve rufus programı ile 4 GB Kingston flash belleğime yazdım. BIOS ayarlarını yapıp kaydediyorum ama sistemi flash bellekten başlatamıyorum. Nedense flash belleğin içinde Özel Dosyalar diye bir klasör oluşuyor. Sıkıntısız bir şekilde kurulum için ne yapmalıyım? İşletim sistemin Windows 7 32bit Ultimate.

Eğer sistem lisanslı ise beklemeni öneririm. Geçiş için az bir zaman kaldı zaten.
Kardeşim benim lisanslı windows 7 var rezerve işareti geldi. Rezerve ettim.Beklemek istemiyorum yinede.Forumda paylaşılan windows 10'u nasıl kuracağım, bilgin varsa verebilirmisin?Keyler vs. ile ilgili yardımcı olursan sevinirim.Teşekkürler şimdiden.

Ben usb belleğe yazıyorum usb belleği bilgisayar açık olduğu zaman bağlıyorum ama bilgisayarımda usb bellekte normal bir şekilde gözüküyor yani herhangi bir sembol gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı