USB belleğe Windows kurma

16 GB flaş belleğe wintousb ile 32 Bit W10 ISO kurdum eski bilgisayarıma taktım biostan Boot sekmesinde Boot1'e aldım Windows kuruluyor ama cok yavaş kuruluyor cihaz hazır duruma getiriliyor doldu şimdi de hazırlanıyor yazıyor yaklaşık 7 ya da 8 saatir hazırlanıyor yazıyor ne yapmalıyım ya da kapatıp acsam yeniden mi başlar yardımcı olur musunuz?

16 GB flaş belleğe wintousb ile 32 Bit W10 ISO kurdum eski bilgisayarıma taktım biostan Boot sekmesinde Boot1'e aldım Windows kuruluyor ama cok yavaş kuruluyor cihaz hazır duruma getiriliyor doldu şimdi de hazırlanıyor yazıyor yaklaşık 7 ya da 8 saatir hazırlanıyor yazıyor ne yapmalıyım ya da kapatıp acsam yeniden mi başlar yardımcı olur musunuz?
Bilgisayar özelliklerin ne? Bende format 1 saat falan sürüyor bilgisayarım pek de üst düzey bir şey değil.

16 GB flaş belleğe wintousb ile 32 Bit W10 ISO kurdum eski bilgisayarıma taktım BIOS'tan Boot sekmesinde Boot1'e aldım Windows kuruluyor ama cok yavaş kuruluyor cihaz hazır duruma getiriliyor doldu şimdi de hazırlanıyor yazıyor yaklaşık 7 ya da 8 saatir hazırlanıyor yazıyor ne yapmalıyım ya da kapatıp acsam yeniden mi başlar yardımcı olur musunuz?

UEFI yapsaydin çok hizli olurdu.

microsoftun sitesinden media creation dan indirdim
bilgisayar ozelliklerim cok kotu ama işlemci 2 cekirdek 1.10 ghz ram 2 gb ama sabah saat 8 30 falna basladı hala yukleniyor
Muhtemelen usb sürücünüzde veya USB port girişinde sorun vardır.
ama eğer oyle olsa nasıl gorücekti ve yüklemeye başlıycaktı
UEFI yapsaydin çok hizli olurdu.
pc açamdığım için yapamadım

microsoftun sitesinden media creation dan indirdim
bilgisayar ozelliklerim cok kotu ama işlemci 2 cekirdek 1.10 ghz ram 2 gb ama sabah saat 8 30 falna basladı hala yukleniyor

ama eğer oyle olsa nasıl gorücekti ve yüklemeye başlıycaktı
Herhalde bilgisayarın Windows 10'u kaldırmıyor eğer kaldırıyorsa bilgisayarın kötü diye öyledir.

Flash belleğe işletim sistemini kurduğunuzun farkındasınızdır umarım. İşletim sisteminizi USB bellekten harddiske kuracaktınız. USB belleğinizden işletim sistemini çalıştırmayacaksınız. WinToUSB yazılımı USB bellekleri ve harici depolama aygıtlarını BIOS'a internal HDD/SSD olarak gördürüp içerisinden işletim sistemi çalıştırmaya yarayan bir yazılımdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı