Windows 10 Valorant mavi ekran hatası

emrecansayginer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sıkıntım var, normalde hiç sıkntısız oynadıgım Valorant oyununda son bir haftadır oynamaya çalıstığım zaman bilgisayar fanı hızlanıyor ve yaklaşık 5 dk içinde mavi ekran verip kapanıyor. Bilgisayarım Windows 10. Zorlanmayla alakalı oldugunu düşünmüyorum çünkü CS:GO oynayabiliyorum daha az FPS'de sadece Valorant'ta atma ve hızlanma yapıyor. Gerçekten anlamış değilim, daha önce rahat oynuyordum fakat son bir haftadır 5 dk içinde mavi ekran veriyor. Sadece Valorant'ta

Yazacaklarımı yazdım. Siz deneyin. Çözülürse bildirin, çözülmezse yeni minidumpları atarsınız.
şu ana kadar mavi ekran vermedi ama laptop deli gibi fan çalıştırıyo işlemci 91 dereceye çıkıyo bir şey olur mu
Yazacaklarımı yazdım. Siz deneyin. Çözülürse bildirin, çözülmezse yeni minidumpları atarsınız.
malesef sana yazdıktan sonra tekrar mavi ekran verdi minidump dosya linki :( 100720-49828-01.rar
@Enes3078 baktın mı soruna :(

İyi günler pc'im win 8 di ve win 10 geçtim şimdi valorantı açınca mavi ekran hatası veriyor nedendir acaba bilen varmıdır dump dosyalarının linkini bırakıyorum...

Arkadaşım eski konuyu hortlatma git yeni konu aç.
Ceza aldı sanırım.

Geri
Yukarı