Windows 10 ve 8.1 Önyükleme Seçeneği Gelmiyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle Herkese Merhabalar.
Malumunuz Windows geçen günlerde Win 10 TP 6.4.9879 sürümünü yayınladı. Bende deneme amaçlı win 8.1 yanında win 10 denemek için 2. bir işletim sistemini kurdum. Ancak bilgisayar açılışında önyükleme seçenegi gelmiyor. Ben daha önceden win 8 çıktıgı zaman win 7 ile birlikte kullanmıştım. Bu sürümde neden böyle birşey oldu anlamadım. MSconfig ve win8.1 DVD'den başlangıç onarma yapmama rağmen herhangi bir çözüm bulamadım. Acaba benim bilmedigim başka bir çözümü var mıdır. Son çare olarak format atmak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rehbere Baktım yalınız videoyu sadece ilk bir kaç dakikasını izlemiştim. Ben sadece win 10 kurulumu yapıyorsunuz sandım. Daha doğrusu EasyBCD programıyla boot ayarı yapacağımızı bilmiyordum.Şimdi sonuna kadar izledim ve neyi eksik yaptığımı gördüm. İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Beni çok büyük bir format eziyetinden kurtardınız. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı